Brendan Fraser Hollywood’dan Neden Ayrıldı ve Neden Geri Döndü?


Brendan Fraser yakın çekim için hazır.

90’lı yıllarda ve erken aught’larda büyük gişe başarısı yakalayan 54 yaşındaki, eleştirmenlerce beğenilen performansıyla kükreyerek sahneye geri döndü. darren aronofsky‘S Balina. Kızıyla arasını düzeltmek için mücadele eden münzevi bir İngilizce öğretmeninin yerine geçmesini gerektiren rol, sonunda oyuncuya yaklaşan festivalde ilk Oscar adaylığını kazandırdı. Akademi Ödülleri.

Şimdi, bir E’de! Onun görünümüne haberlere özel bakış Pazar BUGÜN Willie Geist ileyıldız mevcut kariyerinin yeniden canlanmasından önce neden Hollywood’dan biraz zaman ayırdığını paylaştı.

“Hiç bu kadar uzağa gitmemiştim, ama hayatımdaki bazı şeyleri düzene sokmak ve kim olduğumu, nereye gittiğimi ve özlemlerimi değerlendirmek için bir süre sahne ışıklarının dışına çıktım. ,” dedi ev sahibine Willy Geist. “Çok çalışmak yerine akıllıca çalışmanın bana iyi geleceğini öğrendim.”

Bir ara vermek, Fraser’ın “kendi tenimde çok daha rahat” olmasına da izin verdi.

“Bunun için, şu anda gördüğüm olumlu ilgi için çok daha anlayışlı ve minnettar hissediyorum” dedi. Balina. “Gerçekten alçakgönüllü.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1365802/why-brendan-fraser-left-hollywoodand-why-he-returned?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir