Brendan Fraser, 2023 Eleştirmenlerin Seçimi Ödüllerinde Konuşma Sırasında Ağlıyor – Hollywood Life


Brendan Fraser


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Chris Pizzello/Invision/AP/Shutterstock

Brendan Fraser54, 15 Ocak’ta Eleştirmenlerin Seçimi En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’nü kazandığında duygusal ve ilham verici bir konuşma yaptı. Balinadiyerek konuşmasına başladı. darren aronofsky özellik. “Bu film, Balina – Aşk hakkında. Bu kefaretle ilgili. Karanlık bir yerde ışığı bulmakla ilgili” dedi.

Yetenekli yardımcı yıldızlarına seslendikten sonra Hong Chau ve Sadie Lavabo, Brendan, 53 yaşındaki Darren’a kendisini filmde rol aldığı ve spot ışıklarından yıllarca uzak kaldıktan sonra sinema kariyerini yeniden canlandırdığı için teşekkür etti. “Vahşi bir yerdeydim – ve muhtemelen bir kırıntı izi bırakmalıydım – ama beni buldun ve tüm en iyi yönetmenler gibi, sadece beni olmam gereken yere götürmek için nereye gitmem gerektiğini gösterdin,” dedi Brendan. dedim.

Mumya Yıldız daha sonra gözyaşlarını tutamayarak konuşmasını herkese yürekten bir mesajla bitirdi. “Bu filmde oynadığım Charlie gibi herhangi bir şekilde obezite ile mücadele ediyorsanız veya kendinizi karanlık bir denizdeymiş gibi hissediyorsanız, bilmenizi isterim ki siz de bu güce sahip olabilirsiniz. Ayağa kalkıp ışığa gitmek, güzel şeyler olacak” dedi. Brendan’ın kız arkadaşı, Jeanne Mooreayağa kalktı ve Brendan’ın konuşmasının sonunda seyircilerin geri kalanıyla birlikte alkışladı.

Brendan Fraser
Brendan Fraser, 2023 Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri’nde (Fotoğraf: Chris Pizzello/Invision/AP/Shutterstock)

Brendan, filmdeki performansıyla büyük beğeni topladı. Balina. Sadie Sink’in canlandırdığı, görüşmediği 17 yaşındaki kızıyla yeniden bağlantı kurmak isteyen 600 kiloluk bir İngilizce öğretmeni olan Charlie’yi oynuyor. Brendan, Altın Küre adaylığı kazandı ve şu anda ilkbaharda Oscar’larda Akademi Ödülünü kazanmak için önde gidiyor. Eleştirmenlerin Seçimini eve götürdü Tom Cruise, Austin Butler, Colin Farrell, Paul Mescalve Bill Nighy.

Darren Aronofsky daha önce neden Brendan’ı başrol için seçtiğini açıklamıştı. Balina, Brendan’ın büyük Hollywood dönüşü olarak kabul ediliyor. “Birkaç yıl önce, düşük bütçeli bir Brezilya filminden bir fragman yakaladım. [movie]ve Brendan’ı karavanda gördüm ve bir ampul yandı. ‘Gods and Monsters’ ya da ‘George of the Jungle’u izlememiştim. Darren, onu orada görünce tıkladı, dedi. Çeşitlilik Eylül 2022’de. “Brendan’dan benimle buluşmasını istedim… tık tık tık tık devam etti,” dedi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/16/brendan-fraser-critics-choice-award-acceptance-speech-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir