Breaking Down Love Island ABD Yıldızı Kat Gibson’ın Mukbang Videoları


Bu Adalı’nın lezzetli bir işi var.

Aşk Adası ABDyeni gelişi Katherine “Kat” Gibson vardı onun randevusu İşaya Campbell Geçimini sağlamak için tam olarak ne yaptığını açıklayınca şaşkına döndü (bilirsin, bir realite TV şovunda aşkı aramanın yanı sıra).

“Mukbang’ın ne olduğunu biliyor musun bilmiyorum?” resimde görüldüğü gibi bire bir yemeklerinde sordu. 3 ağustos bölümü şimdi Peacock’da yayın yapıyor.

Isaiah hayır dediğinde, kamerada nasıl çok miktarda yemek yediğini anlattı. özellikle, Aşk Adası ABD app, Katherine’in bir Mukbanger olarak rolünü, Güney Kore’de popüler hale gelen bir sosyal medya trendinin parçası olarak bir izleyici kitlesi için yemek olarak tanımlıyor.

“Tamam, peki, sen sağlıklı besleniyorsun ve ben de bol miktarda sağlıksız yemek yiyorum” dedi. “Çok büyük masalar gibi ve sonra onu filme alıyorum.”

Kat, geniş çekiciliği açıklamaya devam ederek, “Bu, esasen yalnız yemek yiyen insanlar içindir, bu yüzden videoyu izlerken kendilerini rahat hissediyorlar ve biriyle yemek yiyormuş gibi hissediyorlar” diyerek devam etti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340872/breaking-down-love-island-usa-star-katherine-kat-gibson-s-mukbang-videos?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir