Bre Tiesi’nin Çarpıcı Hamile Fotoğraflarının Tümüne Bakın


Bre Tiesi çarpışıyor!

Bir bebek beklediğini açıkladıktan sonraki ilk röportajında Nick Cannon, 30 yaşındaki model E ile konuştu! Haberler’ Günlük Pop hamilelik yolculuğu hakkında ve fotoğrafçı ile yaptığı doğum çekiminden tüm fotoğrafları yayınladı. Josh Ryan. tarafından tarz Sofya Popkovadaha önce hiç görülmemiş fotoğraf serisinde Bre, bebeğinin yumruğunu öne ve ortaya koyan iki cesur görünümde yer aldı.

Bir dizi çekimde Bre, kırmızı bir tonda ciddi Eski Hollywood havası uyandırdı. Arega elbise ve dantel eldiven Paola Estefania. Makyaj sanatçısının nezaketiyle kırmızı dudaklarını sallayarak çekiciliğinde klasikleri tercih etti. Evelyn Mcullough ve tarafından tasarlanmış yüksek bir at kuyruğu Lara Kay– ancak bir aksesuarla aksesuar ekleyerek karışıma biraz kenar eklendi kül grisi asma kilit kolye.

Müstakbel anne, ikinci kez tasarladığı ayrıntılı mücevherli bir gerdanlık içinde hiçbir şey olmadan poz verdi. BaroQco. Um, az önce kendimizi mi aldık? Titanik an burada?
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1325019/see-all-of-bre-tiesi-s-stunning-maternity-photos-as-she-prepares-to-welcome-baby-with-nick-cannon?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir