Bre Tiesi, Sevdiği 1 Dolarlık Bir Ürün Dahil Hamileliğin Olması Gereken Şeyleri Paylaştı


Bre Tiesi ile görüştük çünkü bu fiyatlarla onun seçimlerini beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Bre Tiesi Bu yıl Anneler Günü’nü annesi, büyükannesi ve üvey annesiyle kutlamanın heyecanını yaşıyor. Anne olmadan önceki son tatilidir ve bu onun için çok özeldir. O ve Nick Cannon birlikte ilk çocuklarını, erkek bebeklerini bekliyorlar. E! ile özel bir röportajda Bre, “Bu, sizi yaratan ve sizi bu çocuğa getiren tüm kadın soyuna baktığınız son an. Bunu düşünmek harika. Ve sonra, bebek gidiyor. çok heyecanlandığımız tüm tatilleri gelip devralmak için tabii ki. Hazırlanıyoruz.”

Hazırlanmanın bir kısmı oğlu için alışveriş yapmayı içerir. Bre, “Alışveriş yaparken hâlâ her şeyi öğreniyorum” diye itiraf etti. Bre, “İlk kez bir anne olarak alışverişle ilgili sorular sormak için bir mağazaya gittim. Bütün bu tavsiyeleri aldım ve o bana ‘Eh, her bebek farklıdır. bundan nefret ediyorum. Bu yüzden kendi kendime ‘Harika, çok teşekkürler’ diye düşünüyorum.”

Elbette Bre, oğlunun en sevdiği eşyaları o gelene kadar bilmeyecek, ancak çok fazla araştırma, planlama ve alışveriş yaptı. Bre, anneliğe yolculuğunu, hamileliğin temel öğelerini ve Nick’le birlikte oğulları ile okumaktan heyecan duydukları bebek kitapları da dahil olmak üzere şu ana kadar sahip olduğu bebek ürünlerini anlattı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329521/bre-tiesi-nick-cannon-baby-must-haves?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın