Bre Tiesi, Nick Cannon Çok Eşlilik İle Bağını Düşünüyor mu? Diyor..


Bre Tiesi romantizmine bir etiket koymaktan endişelenmiyor Nick Cannon.

Yakında bir erkek bebek doğuracak olan hamile modelin ilişkisini nasıl tanımlayacağına gelince, Bre, sadece TV sunucusuyla olan kendi bağına odaklandığını söylüyor. 21 Haziran’daki bölümde sorulduğunda Kesin olarak bilmek dijital ses dosyasıİlişkilerini bir “çok eşlilik” veya “açık bir ilişki” olarak değerlendirecekse, “Bu bizim ilişkimiz ve bunun dışında yaptığınız şey, bunun dışında yaptığınız şey” yanıtını verdi.

“Sadece ailem için endişeleniyorum, sadece evim için endişeleniyorum. Günün sonunda tüm ihtiyaçlarım karşılanıyor. Her şey saygılı. Her şey dürüst.”

Bu Bre’nin ilk çocuğu olacak olsa da, Nick’in 10 yaşında ikizleri var. Monroe ve Fas eski ile Mariah Carey5 yaşındaki Altın “Sagon” ve 1 yaşındaki Güçlü Kraliçe ile birlikte Brittany Çanı ve 9 aylık ikizler Zion Mixolydian ve milyon varis ile birlikte Abby De La Rosa’nın fotoğrafı.. onun ve Alyssa Scottoğlu 5 aylık ZenAralık ayında beyin kanserinden öldü.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335243/does-pregnant-bre-tiesi-consider-her-relationship-with-nick-cannon-polygamy-she-says?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel