Bre Tiesi Anneliği ve İşi Nasıl Dengeliyor?


E!’nin Alanında lider ve zanaatında usta olan kadınları konu alan Tepeden Öyküler serimize hoş geldiniz. Sektörleri ve deneyimleri kapsayan bu güçlü kadınlar, bugün bulundukları yere nasıl geldikleri ve oraya ulaşmak için neleri aştıklarıyla ilgili şimdiye kadar sahip olduğunuz tüm soruları yanıtlıyor. Özgeçmişlerini hayata geçirirken birlikte okuyun.

İçin Bre Tiesi, kişisel değil. Bu sadece iş.

Los Angeles’ta doğup büyüyen model, başarılı olmak istiyorsa duygularını bir kenara bırakmak zorunda kalacağını erken yaşlarda biliyordu. Tiesi, E’ye “Buradaki koşuşturma farklı bir seviye” dedi. Haberler. “Öyleyse bunu yapmalısın. Ne kadar çok istiyorsun? Egonuz, duygularınız ve duygularınız başarınızdan daha mı önemli? Çünkü benimki değildi.”

Bunu yapmak, yavaş yavaş kendi imparatorluğunu kurmak anlamına geliyordu; yatırımcı, iş kadını, fitness etkileyicisi ve emlakçıyı, MTV serisinde neredeyse on yıl öncesini de içeren bir yığın özgeçmişe eklemek. Wild ‘n Out—nerede buluşuyor Nick Cannon. Ocak ayında, “açık ve kapalı” çifti, bir erkek bebek beklemekTiesi’nin ilk ve Cannon’ın sekizinci çocuğu.

Şimdi, Tiesi anneliğe ve bunun işe karşı genellikle duygusuz yaklaşımını nasıl değiştirebileceğine hazırlanıyor.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333579/how-bre-tiesi-is-preparing-for-motherhood-while-balancing-all-of-her-businesses?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel