Brayden Lape Kimdir? 16 Yaşındaki ‘The Voice’ Finalisti Hakkında – Hollywood Life


  • Brayden, 22. sezon finaline ulaştı.
  • Brayden henüz 16 yaşında.
  • Brayden, Blake Shelton’ın takımında.

Brayden Lape biri oldu Ses 22. sezonun hayranlarının favorileri. Sezon boyunca performanslarıyla sürekli olarak becerilerini sergiledi ve hala 22. sezonun bir sonraki galibi olmak için yarışıyor. Ne olursa olsun, Brayden’ın müzikte parlak bir geleceği var. 16 yaşında zaten bu kadar iyi.

Peki, Brayden Lape kimdir? Dışarı çıkmadan önce o sadece senin normal liseli çocuğundu. Ses. İşte Brayden hakkında bilmeniz gerekenler.

1. Brayden, Team Blake’in bir üyesidir.

Brayden bir kapak yaptı Niall Horan’ın Kör Seçmeler için “Bu Kasaba”. Performansı 1 milyondan fazla izlendi. Youtube. Blake Shelton Brayden için kırmızı sandalyesini çeviren tek teknik direktördü. Camila cabello Blake’i Brayden’a dönmesi için cesaretlendirdi ve genç şarkıcı Blake’in “gizli silahı” olarak adlandırdı. Brayden, o zamandan beri canlı şovlara ve şimdi de finale ulaşmak için diğer yarışma turlarından sağ çıktı.

Brayden aslında yaptı Gwen Stefani üç yönlü Nakavtlar sırasında hareketli “Merhamet” cover’ıyla ağla Brett Young. Blake, “Bu sahneye her çıktığında büyük adımlar attı” dedi. ET. “Yani, Lives’a girdiğimizde, sonunda kupayı elinde tutabileceğini düşünüyorum.”

2. Brayden, Michigan’dan.

Brayden, Michigan’daki küçük Grass Lake kasabasından geliyor. Halen Grass Lake Lisesi’ne devam etmektedir. 2025 yılında mezun olması bekleniyor.

3. Brayden liseye geri dönecek Ses.

Final sonuçları öncesinde, Brayden planlarını açıkladı. Ses bitti. “Benim yolum, bu insanların geri kalanından biraz farklı. Hala liseye geri dönmem gerekiyor. Brayden gazetecilere verdiği demeçte, daha ikinci sınıf öğrencisiyim, bu yüzden lise kariyerimi bitirmem gerekiyor. HollywoodYaşamı. “Ama bu fırsatı değerlendirmek ve onunla koşmak istiyorum. Buradan elime geçen fırsatları değerlendirmek istiyorum. ile bazı şarkılar yazdım morgan mylesve bunları ortaya koyacağım ve umarım onunla çalışmaya devam edeceğim çünkü o, hayatlardan önce bile, bu uzun süreçten geçmeden önce bile benim için oradaydı.

4. Brayden sporu sever.

Brayden sahnede şarkı söylemediği zamanlarda genellikle sahada veya sahadadır. Futbol, ​​basketbol ve beyzbol oynuyor. Lise futbol takımının oyun kurucusu.

Brayden Lape
Brayden Lape “The Voice”ta şarkı söylüyor. (NBC)

5. Brayden, COVID-19 salgını sırasında müziğe odaklanmaya başladı.

Şarkıcı, “Pandemi sırasında kendi kendime gitar çalmayı öğrendim ve birkaç cover şarkı söylemeye başladım” dedi. Yerel Döndürmeler. “Son iki yılda daha küçük konserlerde sahne almaya başladım. Bazı orijinalleri kendi başıma yazdım ve ayrıca birkaç şarkı daha yazmak için ekip oluşturdum. Gelecek yıl müzik kaydetmeyi ve yayınlamayı planlıyorum. Bizi izlemeye devam edin.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-brayden-lape-the-voice-4905398/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir