BravoCon FOMO’nuzu İyileştirecek Bravoleb Markalarından 15 Favori


Bu makalede yer alan markalar, NBCUniversal Checkout’un ortaklarıdır. E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Hafta sonu BravoCon 2022’ye gidemedin mi? Yoksa tüm zamanını orada geçirdin ama yine de daha fazlasını istediğini mi hissettin? İnan bana: Anladım. Özellikle iş bir Bravolebrity gibi alışverişe geldiğinde.

Yüz yüze gezinmek veya BravoCon Sanal Çarşısı’nda gezinmek kaşınmadıysa, hepimiz için bir çözümüm var: Online alışveriş. Tam yeri tam zamanı. (Bunu iş yerinizde masanızdan okuyorsanız, söylemeyeceğiz.)

Bugünlerde her türden Bravo oyuncu ve kişiliğinin kendi çizgileri var ve hepsine göz atmak için asla yeterli zamanımız olmayacakmış gibi gelebilir. Hepimize yardımcı olmak için, piyasadaki en popüler Bravoleb markalarından bazılarının rağbet gören 15 ürününü bir araya getirdim. Mumlardan cilt bakımına ve ipek scrunchies’e kadar her şeyi gerçekten yapabilirler.

BravoCon 2022 FOMO’nuzu iyileştirebilecek Bravolebrities’den olmazsa olmaz 15 şey için kaydırmaya devam edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350552/shop-these-15-essentials-from-bravolebrity-brands-to-cure-your-bravocon-2022-fomo?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir