BravoCon 2022: Bilmeniz Gereken Her Şey


Yılın en büyük realite TV etkinliği sonunda burada.

BravoCon, 2019’dan bu yana ilk kez Bravo’nun her şeyin en iyisini kutlamak için yüz yüze geri döndü. üç günlük etkinlik yıldızlarla dolu deneyimler, özel duyurular ve daha fazlasıyla dolu. Ve bu hafta sonu New York’taki Javits Center’da çok fazla şey olurken, 14 Ekim Cuma günü şenlikler başlamadan önce bilmeniz gereken tüm önemli şeyleri bir araya getirdik.

İster sıkı bir Bravoholic, ister Bravo’ya yeni başlayan biri olun, BravoCon’da oyuncu panelleri, alışveriş deneyimleri ve ünlülerin fotoğraf çekimleri de dahil olmak üzere her türden hayran için sıralanmış etkinlikler bulunuyor.

Ünlülerden bahsetmişken, haftasonu boyunca 100’den fazla Bravolebrit katılacak. Vanderpump Kuralları, Yazlık, Güney Cazibesi, Günbatımı Şahları, Güverte altında ve yıldızlar (geçmiş ve şimdiki) Gerçek Ev Kadınları franchise.

Yıldızların bir araya geleceğinden bahsetmiyorum bile. Andy Cohentıklım tıklım dolu, saatlerce Neler Olduğunu Canlı İzle BravoCon özel LEGENDS BALL: Lay’s® ve State Farm® sponsorluğunda.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350358/everything-you-need-to-know-about-bravocon-2022?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir