Bravo Yeni Flört Programının Detaylarını Açıkladı Sınır Tanımayan Aşk


Bravo çöpçatanlık yeteneğini uluslararası düzeye taşıyor.

14 Ekim’de BravoCon 2022’de ağ, yeni bir flört şovunun ayrıntılarını açıkladı. Sınır Tanımayan Aşk—ve oldukça aşırılar.

Ağ, “Dizi, ABD’de aşka kapılan Amerikalı bekarları takip ediyor” dedi. “Mükemmel” hayat partnerleriyle eşleşmek için bilinmeyen bir denizaşırı destinasyona seyahat edecekler ve bu sırada işlerine, evlerine ve ailelerine veda ederken, küresel çöpçatanların kendi insanlarını bulabileceklerini görmek için.

Baskı veya başka bir şey yok.

Bravo, “Ancak, deneyin sonunda, bildikleri gibi hayata geri dönmek ya da aşk için yeniden başlamak gibi katı bir seçimle karşı karşıya kalacaklar,” diye devam etti Bravo. “Aşk için geri sayım başlasın!”

Duyuru, New York City’deki Javits Center’da en sevilen 100’den fazla Bravolebrities’in yer aldığı üç günlük bir etkinlik olan BravoCon’daki Modern Aşk panelinde yapıldı.

Panelde Bravo’nun en sevdiği çiftlerden bazıları yer aldı. New Jersey’nin Gerçek Ev Kadınları yıldızlar Melisa ve Joe Gorga, Atlanta’nın Gerçek Ev Kadınları‘s Kandi Burruss ve Todd Tucker, Yazlık‘s Kyle Cooke ve Amanda Batula, Aile Karması‘s Amrit Kapai ve Nicholas Kuchoukos ve Vanderpump KurallarıTom Sandoval ve Ariana Madix.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350611/bravo-teases-new-show-love-without-borders-as-bold-social-experiment-?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir