Bravo Star Madison LeCroy, Bu 6 Dolarlık Güzellik Ürününü “Sürekli” Kullanıyor


Madison LeCroy’un seçtiği bu ürünleri bu fiyatlara seçkilerini beğeneceğinizi düşündüğümüz için ekledik. Madison, Amazon Influencer Programının ücretli bir sözcüsüdür. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Resmi olarak yaz geldi. Sıcak havaya uyum sağlamak için rutininizi ayarlamak istiyorsanız, siz ve Madison LeCroy aynı sayfada. bu Güney Cazibesi star, yakın tarihli bir Amazon Live oturumu sırasında yaz için önerdiği makyaj, cilt bakımı, saç bakımı ve moda ürünlerini paylaştı.

Bravo yıldızı anlattı Amazon alışveriş yapanlar“Güzellik ürünleri söz konusu olduğunda, SPF nedeniyle kullandığım ürünleri kıştan yaza değiştiriyorum. Yaz aylarında daha az makyaj yapmaya çalışıyorum. Cakey göründüğünü düşünüyorum ve bu günlerin trendinin taze olduğunu düşünüyorum, nemli cilt.”

eğer merak ediyorsan Madison’ın “kesintisiz” uyguladığı tek ürün ve onun “onsuz yapamam” cilt bakım ürünüprofesyonel kuaför/makyaj sanatçısından inanılmaz bilgiler için okumaya devam edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335484/southern-charm-madison-lecroy-summer-beauty-products?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel