Bravo, Luann de Lesseps ve Sonja Morgan Spin-Off Ayrıntılarını Duyurdu


Bravo hayranları, bazı Crappie haberlerimiz var.

15 Ekim’de, ağ resmi olarak planlarını açıkladı Luann ve Sonja: Crappie Gölü’ne hoş geldinizbaşrolde New York’un Gerçek Ev Kadınları hayran favorileri Luann de Lesseps ve Sonja Morgan.

2023’te gösterime girecek olan şov, Luann ve Sonja’nın mütevazı çevrelerini canlandırmaya ve yenilemeye çalışırken Benton, Illinois kasabasına (pop: yaklaşık 7.000) seyahat ederken izleyecek.

Ağ, “Özellikle iki Manhattanlı yerel motele giriş yaptığında, katılan herkes için sudan çıkmış bir balık deneyimi” dedi. “Belediye başkanının isteği üzerine, kasabayı yeni bir ruhla canlandırmak ve morali yükseltmek için görevler üstleniyorlar. Yeni bir oyun alanı inşa etmekten yerel tiyatroyu tam bir varyete şovuyla canlandırmaya kadar, Luann ve Sonja’nın işlerini yarıda kestiler. yeni geçici yuvalarını kucaklarken onları.”

Sadece Benton’ın kabareyi sevdiğini umabiliriz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350593/bravo-announces-luann-de-lesseps-sonja-morgan-s-simple-life-style-spinoff?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir