Brandy’nin Jack Harlow’un ‘First Class’ Remix’i – Hollywood Life


Brandy'nin Jack Harlow'un 'First Class' Remix'i – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: MediaPunch/Stephen Lovekin/BEI/Shutterstock

arasındaki eğlenceli kavga Brendi43 ve rapçi Jack Harlow sadece bir çentik yükseldi! GRAMMY ödüllü şarkıcı, Jack’in viral teklisi “First Class”ın destansı bir remiksini öldürdü ve Jack’in kendisinin olduğunu fark etmediği konusundaki yorumunun bir devamıydı. Işın J‘nın kızkardeşi. Brendi – née Brendi Rayana Norwood – 24 yaşındaki Harlow’a serbest stil rap dizelerinde “dünyaca ünlü”, “en büyüklerden biri” ve “yaşayan bir efsane” olduğunu bildirdi. FergieArka planda çalan ‘Glamourous’ ritmi (Jack’in single’ının kaynak ritmi ve sözleri).

“Özgeçmişimin harika olduğunu söylemiş miydim?” Brandy sonra dedi. Yalan söylemiyor: şarkıcı bir GRAMMY kazandı ve 12 dalda aday gösterildi ve “The Boy Is Mine” (2,6 milyon kopya) ile 90’ların en çok satan single’larından birine sahipti. ayrıca Billboard Hot 100 listesinin zirvesinde 13 hafta geçirdi. Bunun ötesinde, 90’ların ikonik sitcom’unun yıldızıydı. Moeşa (kardeşi Ray J ile) ve bir Disney müzikal filminde Cinderella’nın siyah versiyonunu oynayarak cam tavanı kırdı. Whitney Houston.

Brandy'nin Jack Harlow'un 'First Class' Remix'i – Hollywood Life
Brandy, Jack Harlow’un ‘First Class’ şarkısına serbest stil rap yaptı. (MediaPunch/Shutterstock)

1997’de vizyona giren Disney filmine atıfta bulunarak, “Oyun temiz bir nefes alıyor ve nefesim kesiliyor (Uh)/resimleri, Cinderella yazılarını boyuyorum,” diye devam etti. Jack’in vuruşu: “Ama bu, sokaklarda kriko/tüm esnafların Jack’i anlamına gelmez, şimdi burada vuruşlar için çalışıyorum,” Snoop Doggdedi kuzeni.

Jack’in ailevi ilişkisi konusundaki kafa karışıklığından sonra Brandy’nin Twitter aracılığıyla verdiği sözü yerine getirdiğini söyleyebiliriz. kim Kardashian‘ eski Ray J. Kentucky doğumlu yıldızla alay ederek, “43 yaşında bu herifi kendi ritimleriyle rapte mırıldanacağım ve sonra onun a– uyumak için şarkısını söyleyeceğim” dedi.

Jack Harlow - 5 Ekim 2019'da Atlanta Georgia - ABD'deki Cobb Energy Gösteri Sanatları Merkezi'nde 2019 BET Hip-Hop Ödülleri'nin Yeşil Halısına katılıyor;  Shutterstock Kimliği 1600164742;  satınalma_siparişi: reklam;  iş: nicole
Jack ve Brandy arasındaki eğlenceli kan davası, Jack’in Ray J’nin kız kardeşi olduğunu fark etmemesi üzerine başladı. (Shutterstock / Jamie Lamor Thomp)

Jack, Hot 97’de yaptığı bir röportajın ardından, Ray J ve Brandy’nin tek iki çocuğu olan Brandy arasındaki bağlantı konusunda kafası tamamen karışmış görününce internette alay edildi. Sonja ve Willie Norwood. Ev sahipleri ona Brandy’nin 1998’de, Jack’in doğduğu yıl çıkan “Gizli Melekler”i canlandırdı. Rapçi başlangıçta bunun bir Aaliyah Kim Kardashian ve Ray J’nin seks kaseti de dahil olmak üzere sunuculardan bazı ipuçları vermelerini istedi. “Ray J’nin kız kardeşi kim?” Jack sonra sordu. Sonunda çözdükten sonra, bu bilginin kendisine “hiç söylenmediğini” açıkladı. “Brandy ve Ray J kardeşler… hayatımda kimse bana bunu söylemedi,” diye güldü.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/25/brandy-jack-harlow-first-class-remix/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir