Brandi Glanville ve Scheana Shay, Eddie Cibrian Üzerindeki Düşmanlığı Yeniden Ateşliyor – Hollywood Life


Brandi Glanville Scheana SHay
İmaj Kredisi: Stephen Lovekin/Gregory Pace/Shutterstock

Şeana Shay desteklediği için ikiyüzlü olarak çağrılıyor Ariana Madix dokuz yıllık eski erkek arkadaşı olduğunu öğrendikten sonra, Tom Sandovalgüvenine ihanet etti ve onu eşleriyle aldattı. Vanderpump Kuralları rol arkadaşı ve eski arkadaşı, Raquel Leviss. Beverly Hills’in Gerçek Ev Hanımları şap Brandi Glanville50, 37 yaşındaki Scheana’ya çarptı sosyal medya 39 yaşındaki Tom’a kızdığı için, bir zamanlar Brandi’nin eski kocası olan bir adamla zor durumda olmasına rağmen, Eddie Cibrian. “Bir dolandırıcı, @scheana nasıl olursa olsun bir dolandırıcıdır,” diye yazdı. “Özellikle senden bahsetmiyordum, o programdaki herkesin hile yaptığını söyledim. Ama biz soğukkanlıyken bir savaş istiyorsanız bu üzücü.”

Eski ev hanımının mesajı, görünüşe göre Scheana’nın 26 Nisan’a yanıttı. cıvıldamak Bu, bir zamanlar bir ilişki içinde olduğunu bildiği bir adamla görüştüğü için ona “o kız” diyen bir tweet’e karşı savaştı. Tweet’e “En iyi arkadaşlarım bF ile 7 ay boyunca onun arkasından VE yüzünün önünde yattığımda bana hatırlat… Bekleyeceğim” diye yanıtladı. Birinin annesi geçmişte, şimdi 49 yaşında olan Eddie ile ilişkiye girdiğinde 21 yaşında savunmasız bir kız olduğunu söylemiş ve ilk başta onun bir ilişki içinde olduğunu bilmediğini iddia etmişti.

SUR sunucusu, 2013 yılında yaptığı bir röportajda “Yedi yıl önce Eddie ile tanıştım ve altı veya sekiz ay geçti ve onun evli olduğunu öğrendim ve onu aradım” dedi. Bize Haftalık. “Önce yalan söyledi sonra itiraf etti. Bu yüzden uzun bir süre onunla konuşmayı bıraktım.” Daha sonra, Brandi ile ayrıldığını açıkladığında onu tekrar görmeye başladığını söyledi.

“Sonra bir gece işimde onunla karşılaştım. Geldi ve kendini açıklamak ve bana içki içmeyi teklif etmek istiyor. Artık karısından ayrıldığını söylüyor… ve ben de ‘Tamam, her neyse, onunla gideceğim’ dedim” diye açıkladı. “Ama karşılaştığımız karşılaşmadan kısa bir süre sonra öğrenelim ki, ertesi gün onunla birlikte olduğunu söyleyen bir haber yayınlandı. LeAnn [Rimes] ve o hâlâ evliydi!” Eddie, 2010’da Brandi’den boşandıktan sonra 2022’de taşralı şarkıcıyla evlenmeye devam etti.

Brandi, arkadaşı Bravolebrity ile düşmanlığını yeniden alevlendirmeye hazır görünse de, neden durum hakkında yorum yapma ihtiyacı hissettiğini açıklamak için birkaç saat sonra Twitter’a gitti. “Grubun geçmişini göz önünde bulundurarak öfkeyi anlamadım. HEPSİ BU!” yazdı. Ayrıca kendisinin ve Scheana’nın “mesaj attığını” ve “iyi olduklarını” söyledi. Scheana, ikili arasında gerçekten husumet olmadığını gösterdi ve Brandi’nin tweet’ine yanıt verdi. “Ve tamamen anlıyorum. HER ŞEY YOLUNDA! dedi öpücü bir yüz emojisiyle.

Brandi Glanville ve Scheana Shay
Brandi Glanville ve Scheana Shay, Twitter’da küçük bir tartışmaya rağmen hala dost olduklarını kanıtladılar (Fotoğraf: Stephen Lovekin/Gregory Pace/Shutterstock)

Scheana ve Brandi daha önce aralarının iyi olduğunu kanıtlamışlardı. 2018’de, realite yıldızları birlikte takıldılar ve herkesin görmesi için Instagram’da yayınladılar. Fotoğrafta görülen Burada, yakışıklı bir esmer adamla poz verdiler ve Brandi, “Sanırım bir @scheana tipimiz var” başlığında şaka yaptı. Ufak bir pürüz olmasına rağmen, Scheana ve Brandi iyi gibi görünüyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/28/brandi-glanville-scheana-shay-reignite-feud-eddie-cibrian/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir