Brandi Glanville İyi Bir Ev Hanımı Olur mu? Buradan Oy Verin!


Beverly Hills’den Berkshires’a.

Dizinin ilk üç bölümü Real Housewives Ultimate Girls Trip Ex-Wives Club şimdi Peacock’da yayınlanıyor ve doğal olarak, eski Bravo yıldızlarının biraz drama yaratması uzun sürmedi – yani, Brandi Glanville.

İster kasıtlı olarak kaba, ister kasıtsız olarak hakaret ediyor olsun, Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları Alum, rol arkadaşlarının çoğuyla, bırakın bütün bir günü, birkaç saatten daha uzun süre iyi geçinemiyor gibi görünüyor. taylor armstrong Brandi çatışmaya devam ederken özellikle sinir bozucu bir atlıkarınca oyununda sıkışıp kalır, ancak Brandi her özür dilediğinde arkasına döner ve ya suçu tekrarlar ya da tartışma başlatmak için yeni bir yol bulur.

Öte yandan, Brandi sahip olmak gibi ortak yıldızlarla vur Phaedra Parkları. Ve devam ederken RHOBH, o bugüne kadarki en unutulmaz alıntılardan bazılarını verdi. En büyük eleştirmenleri bile izlemenin eğlenceli olduğunu inkar edemez (ve dürüst olalım, çoğu zaman düpedüz komik). Gerçek Ev Hanımı olmak, şov yapmakla ilgili değil mi?

İstediğimiz bu sen söylemek biz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335599/does-brandi-glanville-make-a-good-real-housewife-vote-here?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel