Bradley Cooper ve Irina Shayk Romantik Söylentiler Arasında NYC’de Sarıldılar: Fotoğraflar – Hollywood Life


Irina Shayk ve Bradley Cooper


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Irina Shayk ve Bradley Cooper 5 yaşındaki kızlarıyla kaliteli zaman geçirirken birbirlerine sarılarak fotoğraflandılar. Lea De Seine, 7 Eylül’de aşklarına ikinci bir şans verdiklerine dair haberler arasında. tarafından elde edilen fotoğraflarda Günlük posta bu görülebilir burada47 yaşındaki oyuncu ve 26 yaşındaki model, sevimli kızlarıyla New York sokaklarında yürüdüler ve bir noktada durup birbirlerine sarıldılar. Diğer fotoğraflarda, her biri onun minik ellerinden birini tutarak Lea’nın iki yanında yürüdüler.

Hem Irina hem de Bradley aile gezileri için gündelik kıyafetler seçtiler, Irina düz siyah bir tişört, pantolon ve ayakkabı giydi ve Bradley gri eşofman giydi ve sol göğsünde beyaz grafik baskılı siyah bir tişört giydi. Irina dalgalı esmer saçlarını aşağıda tuttu. kabus sokağı aktörün kilitleri fırçalanmamış gibi görünüyordu. Lea, altın yıldızlarla süslenmiş sevimli, ışıltılı, mor elbisesiyle gösteriyi çaldı. Parlak siyah ayakkabılarla eşleştirdi.

Irina Shayk ve Bradley Cooper'ın çocukları
Bradley Cooper ve Irina Shayk, kızları Lea De Seine ile 2019 yılında Los Angeles’ta görüntülendi (Fotoğraf: Shutterstock)

Bradley ve Irina 2019’da işi bıraktı, ancak bir rapor Sayfa Altı çiftin yakın zamanda tropik bir aile tatili yüzerek gittikten sonra romantizmini yeniden alevlendirmeyi düşündüklerini açıkladı. “Gerçek bir aile kaçamağıydı ve tekrar bir araya gelmeyi düşünüyorlar. Bir kaynak, “Kızının bir kardeşi olmasını istiyor” dedi.

Kaynak, “Diğer kişinin her zaman kafasının arkasında olduğu Bennifer 2.0 değil, daha çok ‘Neden olmasın?’ gibi” dedi. “Birlikte ebeveynler oldukları için zaten birbirleriyle uğraşmak zorundalar. İkisi de düşünüyor, belki de nihayet gerçekten yerleşmenin zamanı geldi.” Irina ve Bradley kendi yollarına gittiklerinden beri başka kimseyle ciddi bir ilişki içinde olmadılar. Anthony Weinereski karısı, Hüma Abidinyılın başlarında kısa bir süre için.

Irina Shayk ve Bradley Cooper'ın çocukları
Irina Shayk ve Bradley Cooper, ayrılmalarından kısa bir süre önce 76. Yıllık Altın Küre Ödülleri’nde poz veriyor (Fotoğraf: Shutterstock)

Çift, dağılmalarından bu yana başarılı bir şekilde birlikte ebeveynlik yaptı ve ÖZEL bir kaynak şunları bildirdi: HollywoodYaşam 2020 yılında ki Bir yıldız doğdu aktör “tüm görevleri Irina ile eşit olarak paylaşır.” Ayrıca, 2022’de birlikte poz verdiklerinde olduğu gibi, yıllar boyunca birkaç kez birlikte görüldüler. Gala ve Irina, 2021’in New York galasında Bradley’i desteklediğinde kabus sokağı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/07/bradley-cooper-irina-shayk-hug-nyc-romance-rumors-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir