Bradley Cooper ve Irina Shayk Met Gala 2022’de Yeniden Bir Araya Geliyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Bradley Cooper ve Irina Shayk Met Gala 2022'de Yeniden Bir Araya Geliyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

Bradley Cooper ve Irina Shayk Met Gala’da yeniden bir araya geldi! 47 yaşındaki aktör ve 36 yaşındaki süper model, Burberry’nin Baş Yaratıcı Sorumlusu ile takılırken görüldü. Ricardo Tisci (kim tasarladı Kim Kardashian’2014 gelinlik) ve rapçi Nicki Minaj 2 Mayıs Pazartesi günü düzenlenen ikonik etkinlikte.

Bradley gülümsedi ve kolunu sevimli kızı paylaştığı Irina’ya doladı. Lea, 5. Her zaman süper model olan Irina, Tisci ve Burberry tarafından tasarlanan tüm deri takımını sergilerken kameraya ciddi, delici bir bakış attı. Motosikletten ilham alan makyaj, düz bacak kesimli bir pantolon, kemer ve siyah ayakkabılarla biten dar bir kedi kıyafeti ile temadan çok uzaktı. Özellikle, Tisci, dekolte siyah elbisesine deri bir beyzbol şapkası eklemekte ısrar eden Minaj’ı da giydirdi.

Bradley Cooper ve Irina Shayk Met Gala 2022'de Yeniden Bir Araya Geliyor: Fotoğraflar – Hollywood Life
Bradley ve Irina, 2018’in Met Gala’sına katıldılar. (Matt Baron/Shutterstock)

Felekten Bir Gece aktör, Louis Vuitton’dan ilham alan klasik bir smokin topluluğuyla Gilded Age temasında daha fazla göründü. Her ikisi de ipek panelli siyah bir blazer ve pantolonla kombinlenen bembeyaz kısa şortuyla kravat veya papyon takmamayı tercih etti.

Bradley Cooper ve Irina Shayk Met Gala 2022'de Yeniden Bir Araya Geliyor: Fotoğraflar – Hollywood Life
Çift, 2018’de Met Ball’da hala birlikteyken çok aşık görünüyordu. Bir yıl sonra ayrıldılar. (John Angelillo/UPI/Shutterstock)

Bradley ve Irina ilk kez 2015’te, ayrıldıktan kısa bir süre sonra romantik bir ilişki kurdular. suki su evi. Oscar ödüllü aktör ve Victoria’s Secret modeli, Nisan 2015’te Londra gezisi sırasında PDA’yı doldurdu ve Kasım 2016’daki sürpriz hamilelik haberlerine kadar sabit kaldı. Irina, Victoria’s sırasında podyumdaki yumruğunu çıkararak duyuruyu yaptı. O yılki gizli pist gösterisi.

Lea, Mart 2017’de doğdu ve hayatlarını sonsuza dek değiştirdi. Bradley, “Bir çocuğa sahip olmak ve kendi aileme sahip olmak – ki bu bir mucize ve her zaman hayalini kurduğum bir şey – sanırım beni bugüne ve var olmaya daha da açtı,” dedi. Nepal Rupisi babalık hakkında Eylül 2018’de radyo.

Bradley ve Irina, dört yıl birlikte olduktan sonra 2019’da ayrıldılar – ama birlikte oldular. kızlarına ortak ebeveynlik yapmaya devam etti New York’ta. Eskiler de genellikle Lea ile birlikte görülüyor ve yeniden bir araya gelebilecekleri spekülasyonlarına yol açıyor – ancak bir kaynak söyledi HollywoodYaşam ÖZEL OLARAK Aralık ayında durum böyle değildi.

İçeriden biri HL’ye “Bradley ve Irina tekrar bir araya gelmiyor” dedi. “Kızları için sık sık bir araya geliyorlar ama bu bölüm bitti ve ikisi de romantik bir şekilde yollarına devam ettiler. Birlikteyseler, yakın arkadaşlar ve ebeveynler kadardır” diye açıkladılar.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/04/bradley-cooper-irina-shayk-reunite-met-gala-2022-photos/

Yorum yapın