Bradley Cooper ve Huma Abedin Hamptons’ta Öpüşürken Görüntülendi: Rapor – Hollywood Life


Bradley Cooper ve Huma Abedin


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

arasında işlerin kızıştığı bildiriliyor Bradley Cooper ve Hüma Abidin. Yeni çift, 24 Temmuz sabahı erken saatlerde Amagansett, NY’deki Goldberg’s Famous Bagels’de sevimli ve sevimli hale geldi. Sayfa Altı. Yayın kaynağı, “Simitler gelmeden önce oradaydılar” dedi. “Onu biraz şaşırttı, birkaç kez öpüştüler. Çok sevgi doluydu.”

Rapor, 47 yaşındaki Bradley ve 46 yaşındaki eski karısından yaklaşık iki hafta sonra geldi. Anthony Weiner ve en büyük yardımcısı Hillary Clinton tarafından kurulduğu bildirildi. moda editör Anna Wintour. Ancak ikilinin bir ilişkinin başlangıç ​​aşamasında olduğu düşünülürken, Huma’nın temsilcisi, Huma ve Bradley’in hafta sonu birlikte olduğunu inkar etti. “Huma şehir dışındaydı [New York] bundan hemen önce tüm hafta sonu ve yurtdışında, yani bu doğru olamaz” dediler. Sayfa Altı. Bu arada, Bir yıldız doğdu aktörün temsilcisi yayına kendisinin ve Huma’nın gerçekten “iyi arkadaş” olduklarını itiraf etti, ancak aynı zamanda görüldüğünü de reddetti. HollywoodYaşam Bradley’in ve Huma’nın temsilcilerine de ulaştı, ancak hemen geri dönmedi.

Bradley Cooper ve Huma Abedin'in birkaç aydır birlikte olduğu bildirildi.
Bradley Cooper ve Huma Abedin’in birkaç aydır çıktıkları bildirildi (Fotoğraf: Shutterstock)

Bradley’e yakın bir kaynak da hafta sonu birlikte olsun ya da olmasın İnsanlar yavaş yavaş ısındıklarını söylüyor. “Çıkıyorlar ama henüz tam hızlı bir şey değil. Hala daha erken aşamalarda” diye kaydettiler. Ayrıca, Huma’ya yakın bir kişi, “Bradley’nin ondan büyülendiğini” açıkladı. “Huma çok uluslararası ve çok şey gördü ve yaptı. Bunu ilgi çekici ve zorlayıcı buluyor.”

Hüma Abidin
Huma Abedin’in temsilcisi ‘Altıncı Sayfa’ya Pazar günü New York’ta olduğunu ve Bradley Cooper ile olmadığını söyledi (Fotoğraf: Shutterstock)

Ayrıca, bir Sayfa Altı Kaynak, Bradley ve Huma’nın 2022 Met Gala’ya birlikte geldiklerini, ancak kırmızı halıda ayrı ayrı yürüdüklerini açıkladı. Bu, romantizmlerinin temsilcilerinin ima ettiği kadar yeni olmadığı anlamına gelir.

Huma, X dereceli konuşmalar yapmaktan suçlu bulunduktan sonra Federal Tıp Merkezi’nde 15 ay yattıktan sonra 2019 yılında hapishaneden serbest bırakılan 57 yaşındaki New Yorklu eski Demokrat kongre üyesi Anthony’den boşanmanın ortasında. küçük ile. adında 10 yaşında bir oğlu paylaşıyor. Ürdün Huma ile. Bu arada, Bradley’in 5 yaşında bir kızı var. Lea eski nişanlısıyla, Irina şeyk.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/28/bradley-cooper-huma-abedin-kissing-hamptons/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir