Bradley Cooper ve Annesi T-Mobile’ın Super Bowl Reklamında Çıldırdı – Hollywood Life


Bradley Cooper ve Annesi T-Mobile'ın Super Bowl Reklamında Çıldırdı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: T-Mobile’ın izniyle

T-Mobile’ın sözcüsünün Pazar günü Super Bowl’da yayınladıkları reklamın başında söylediği gibi, öncül basit. Elde etmek Bradley Cooperannesine tuzak kurmak için bir T-Mobile satış elemanı, Gloria Campano, “Amerika’nın En Büyük 5G Ağı.” Planlandığı gibi gitmiyor elbette. “Size nasıl yardım edebilirim?” Bradley’e sorar ve annesi “Görünüşünü beğenmedim” diye yanıt verir. Bradley çatırdadı ve oradan sonra işler daha da gevşedi ve vahşileşti. Reklamı indirmeye yönelik tüm girişimlerden sonra, bu gece Eagles’ı destekleyecek olan Bradley, Gloria’ya, “Sanırım ne yaptığımı biliyorum. aday gösterildim [for an Academy Award] dokuz kere.” “Evet, ama hiç kazanmadın,” dedi annesi ve buna ikisi de gülmek zorunda kaldı.

Bradley ve annesi arasındaki etkileşim, reklamın uzun kesitini araştırmak için yeterli bir sebep. Bundan “G-Mobile” olarak bahsediyor ve Bradley annesini “tekrar denemesi” için yönlendiriyor. Gloria sahip değil. Oğlunun gömleğini düzeltirken, “Bununla bir flamingoya benziyorsun,” diyor. Birlikte sınırı aşarlar (“Amerika’nın En Büyük 5G Ağı”) ve Bradley reklamı başlatmaya çalışır. Ancak Gloria karakteri bozar ve sürekli güler. “Beni deli ediyorsun!”

Bradley Cooper ve Annesi T-Mobile'ın Super Bowl Reklamında Çıldırdı – Hollywood Life
(T-Mobile’ın izniyle)

“Fiyat Kilitleme Garantisi ne anlama geliyor?” Gloria teleprompterden okur. Bradley yanıt verebilseydi, bunun “T-Mobile konuşma, metin ve veri için ücretlerinizi asla yükseltmeyeceği” anlamına geldiğini okurdu. (Vergiler ve ücretler gibi istisnalar geçerlidir. Nitelikli hizmete sahip yeni hesaplar için ağdaki mevcut konuşma, metin ve verilerin düzenli aylık ücret planı fiyatını garanti eder.) Ancak, Bradley annesini teleprompter’a bakmak yerine onunla konuşmaya yönlendirir. ”

Bir gözüm orada, bir gözüm de ORADA.” T-Mobile istedikleri reklamı alamasa da özgünlük ve eğlence açısından Super Bowl’u kazanabilecek bir reklam aldı.

Bu, T-Mobile’ın Super Bowl LVII sırasında yayınlayacağı ikinci reklam. İlk nokta gördüm John Travolta yanına taşınmak Zach Braff Ve Donald Faison. Üçü birlikte, izleyicilere bir “Yaz Geceleri” vakası verir. Gres– T-Mobile’ın ev internetinin temalı kutlaması. Travolta, sonunda yüksek bir nota bile vurarak, toplam Danny Zuko fantezisini veriyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/12/bradley-cooper-mom-super-bowl-commercial-t-mobile/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir