Bradley Cooper, NYC’de Kızı Lea ile Elele tutuştu: Fotoğraflar – Hollywood Life


bradley


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: T.JACKSON / BACKGRID

Hollywood hunk Bradley Cooper47 yaşındaki kızını kucağında soğuğa karşı şişme montla saran, Lea5, 13 Aralık’ta New York’ta elden. Bir yıldız doğdu aktör ve yönetmen, Big Apple’da yürüyüşe çıkarken mavi bir şişme ceket, gri kot pantolon ve uyumlu gri spor ayakkabılarla rahat görünüyordu. Ayrıca siyah bir Super Bowl bere ve kahverengi kaplumbağa kabuğu güneş gözlüğü ile aksesuarlara sahipti. Bradley ayrıca, küçük kızıyla birlikte sokakta yürürken bir değil iki pembe sırt çantası taşırken resmedildi.

bradley
Bradley Cooper ve kızı Lea, New York’ta el ele tutuşuyor. (T.JACKSON / BACKGRID)

Lea, soğuk bir öğleden sonra yeşil bir Philadelphia Eagles bere takarak babasıyla hayranlık uyandıran bir şekilde eşleşti. Yürümeye başlayan çocuk, Bradley ile kasabaya çıkarken yeşil bir şişme ceket, parlak kırmızı tayt ve tüylü mavi botları salladı. 47 yaşındaki adamın kızıyla yaptığı gezi, kendisinin ve eski sevgilisinin olduğu yönündeki spekülasyonların ortasında geliyor. İrina Shayk36, barışıyor ve tekrar bir araya geliyor.

Çifte yakın bir kaynak anlattı HollywoodLife 9 Kasım’da, yakın çevreleri, son birkaç ayda PDA’yı birçok kez gösterdikten sonra tekrar bir araya gelmeyi umuyor. O sırada içeriden biri, “Bradley, Irina söz konusu olduğunda mahremiyetini çok koruyor, bu yüzden bu kadar halka açık olmaları çok önemli,” dedi. “Bir süredir tekrar bir araya gelmeleri hakkında konuşuluyor ve herkes onları destekliyor çünkü onlar iyi bir eşleşme.”

bradley
Bradley Cooper, 13 Aralık’ta ısınmak için bere ve şişme mont giydi. (T.JACKSON / BACKGRID)

Kaynaklara göre, Bradley ve Rus model 2019’da ayrıldı, ancak yakın bir dostluğu sürdürdü. “Aralarında çok fazla sevgi olduğu açık ve güzel olan şey, tüm ayrılıkları boyunca, bu harika dostluğu sürdürebilmiş olmaları” diye eklediler. Arkadaş ayrıca HL’ye ikisinin de kızlarına her şeyden önce öncelik vermeye devam ettiklerini söyledi. “Ve ikisi de kendilerini Leah’ya o kadar adadılar ki, işle ne kadar meşgul olurlarsa olsunlar, Leah önce gelir, bu ortak bağa sahip olmak büyük bir artı,” diye sözlerini tamamladılar.

Irina, Cadılar Bayramı’nı kutladı ve o akşam Bradley ile birlikte olduğu bildirildi, çünkü insanlar onun 36 yaşındaki arsızının kucağında oturduğu ayı olduğuna inanıyor. Instagram fotoğrafı. “Benimle ayı …..”, gönderiye açıklama yazdı. 20.3 milyon takipçisinin çoğu, ayı kostümünün içinde kimin olduğunu tahmin etmek için yorumlar bölümüne gitti. Bir hayran “Bearly Cooper?” diye şaka yaparken, bir başkası “Bradley ile geri mi döndün? Aman Tanrım, sizin için çok mutluyum çocuklar!!” Esmer bomba, romantizmine başladıktan yaklaşık iki yıl sonra, 2017’de kendisi ve Bradley’nin kızını doğurdu. Felekten Bir Gece yıldız daha önce oyuncuyla evliydi Jennifer Esposito 2006’dan 2007 boşanmalarına kadar.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/14/bradley-cooper-holds-hands-daughter-lea-nyc-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir