Bradley Cooper Konsere Katıldıktan Sonra Taylor Swift Ürünlerini Giydi – Hollywood Life


Bradley Cooper Konsere Katıldıktan Sonra Taylor Swift Ürünlerini Giydi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Yaşlı Ordonez / SplashNews

Bradley Cooper bir Swiftie ve bunu göstermekten korkmuyor! Oyuncu, 30 Mayıs’ta New York’ta mavi bir sweatshirt giyerek fotoğraflandı. Taylor Swift’in mal koleksiyonu. Gömleğin önünde Taylor’ın yüzü işlenmişti ve 2023 Eras Turu’nu tanıtıyordu. Bradley, NYC sokaklarında dolaşırken görünümü kot pantolon ve güneş gözlüğü ile eşleştirdi.

Bradley Cooper
Bradley Cooper, Taylor Swift ürünlerinde. (Yaşlı Ordonez / SplashNews)

Mağazada fotoğraflanmadan iki gün önce Bradley, Taylor’ın New Jersey’deki MetLife Stadyumu’ndaki gösterisine katıldı. Bir VIP çadırında takılırken gösterinin tadını çıkarırken görüldü. Son iki buçuk ayda pek çok ünlü Eras Turuna katıldı ve Bradley, Anma Günü Hafta Sonu katılımıyla listeye resmen katıldı.

taylor hızlı
Taylor Swift, Eras Tour’da sahnede. (ZUMAPRESS.com/MEGA)

2014’te, Taylor’ın aslında Bradley’i takip etmeye çalıştığına dair söylentiler dolaştı. İsimsiz bir kaynaktan ortaya çıkan rapor, Taylor’ın Bradley’e çıkma teklif ettiğini, ancak onu kibarca geri çevirdiğini iddia etti. 2015 yılında yapılan bir röportajda Howard Stern Gösterisi, Bradley bu söylentileri çürüttü. “Tam bir at s***,” diye onayladı. “Hiç aramadım. Hiç bir şey.”

Bradley çıkmaya başladı İrina Shayk 2015 yılında bir kızları oldu, Lea, birlikte. İkili, Haziran 2019’a kadar birlikteydi. Ancak, ayrılmalarından bu yana eş-ebeveyn olarak yakın kaldılar. 2022’nin sonunda, romantik bir şekilde barışmış olabilecekleri bile tahmin edildi, ancak Bradley ve Irina bu söylentileri kendileri asla doğrulamadı. Mayıs ayında, Met Gala’yı yakalarken fotoğraflandılar.

Bu arada, Taylor’ın aşk hayatı da son zamanlarda ondan ayrılmasının ardından kamuoyunun gözüne çarpıyor. Joe Alwyn birlikte altı yıldan fazla bir süre sonra. Ayrılık haberi Nisan ayı başlarında bildirildiğinden beri Taylor, Matty Healy. Şarkıcı, bu ayın başlarında birkaç Eras Tour şovuna katılırken görüldü ve birden fazla kez NYC’de Taylor ile fotoğraflandı. Ancak, ilişkilerinin durumunu kamuoyuna açıklamadılar.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/31/bradley-cooper-taylor-swift-merch-eras-tour-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir