Bradley Cooper, Anthony Weiner’ın Eski Karısı Huma Abedin ile Çıkıyor


Şimdi sığlıktan çok uzaktalar.

Bradley Cooper çıkıyor Hüma Abidinuzun zamandır yardımcısı Hillary Clinton ve gözden düşmüş kongre üyesinin eski karısı Anthony Weinergöre çoklu raporlar. İkili tarafından kurulduktan sonra birkaç aydır görüşüyorlar. moda Genel Yayın Yönetmeni Anna Wintourbir kaynak anlattı Sayfa Altı.

Aşklarının tam olarak ne zaman başladığı belli olmasa da Cooper ve Abedin, Mayıs ayında 2022 Met Gala’ya katılmışlardı. Ancak Wintour’un eşbaşkanlığını yaptığı yıldızlarla dolu moda etkinliğinde kırmızı halıda ayrı ayrı fotoğraflandılar.

İlişki haberleri, Cooper’ın süper modelden ayrılmasından üç yıldan fazla bir süre sonra geldi. Irina Shayk, kiminle 5 yaşındaki kızı Lea’yı paylaşıyor. İkili, Haziran 2019’da ayrılık raporlarının ortaya çıkmasından önce dört yıl boyunca birlikteydi.

Son zamanlarda, Bir yıldız doğdu aktör-yönetmen, Shayk’ı küçük kızlarına “inanılmaz” bir anne olarak nitelendirerek ortak ebeveyn olarak hayatını anlattı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337758/bradley-cooper-is-dating-anthony-weiner-s-ex-wife-huma-abedin?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir