Brad Pitt’in Beachy Carmel, California’daki Yeni 40 Milyon Dolarlık Evinin İçinde


Brad Pitt bazı yeni eski kazılar var.

53 yaşındaki aktörün, kamu kayıtlarına göre, Kaliforniya’nın orta kıyısı boyunca Carmel Highlands’de okyanusa bakan tarihi bir ev için 40 milyon dolar harcadığı bildirildi. Wall Street Dergisi.

Buff-side özelliği—adlı DL James İlk sahibinden sonra ev – 1918’e kadar uzanır ve 20. yüzyıl mimarı tarafından tasarlanmıştır Charles Summer Greenegöre kumarhanemimarlık firması Greene & Greene’in çalışmalarına adanmış bir organizasyon.

Grup, evi yerel olarak taş ocağından çıkarılan kumtaşı ve granitten inşa edilmiş olarak tanımlıyor ve Greene’in dış duvarları “uçurumlardan çıkıyormuş” gibi görünecek şekilde tasarladığını belirtiyor. Ayrıca kemerli cumbalı pencerelere, kiremitli Akdeniz tarzı bir çatıya ve panoramik deniz manzarasına sahiptir.

Yerel ajanlar anlattı WSJ 40 milyon dolarlık satışın Carmel bölgesinde şimdiye kadarki en pahalı satışlardan biri olduğunu söyledi. Ancak outlet, kayıtların mülkün hiçbir zaman halka açık olarak satışa sunulmadığını gösterdiğini belirtiyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339572/inside-brad-pitt-s-new-40-million-home-in-beachy-carmel-california?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir