Brad Pitt’in Angelina Jolie ve Kids ile Paylaştığı Evini Sattığı Bildirildi – Hollywood Life


Brad Pitt, Angelina Jolie


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock/Andrea Raffin

brad pitt, 59, Los Angeles, CA’daki evini bırakmaya hazırlanıyor. Oyuncu, eski eşiyle daha önce paylaştığı mülke alıcı buldu Angelina Jolie47 ve altı çocuğu, göre İnsanlarOcak ayında 40 milyon dolara satmaya çalıştıktan sonra. “Daha küçük bir şey ararken” piyasaya sürmeye karar verdi ve bildirildiğine göre 40 milyon doların biraz altında sattı.

Satış, Brad’in Los Feliz semtinde bulunan 1,9 dönümlük mülkü ilk kez satın almasının ardından gerçekleşti. Karanlığın Hanımı Elvira yıldız Cassandra Peterson 1994’te bildirilen 1,7 milyon dolar için. Satın aldıktan sonra, konağın bitişiğindeki birkaç arazi parçasını daha satın almaya devam etti ve bildirildiğine göre bunları bir yüzme havuzu, tenis kortu ve hatta bir buz pateni pisti ile doldurdu.

brad pitt
Brad’in Los Feliz’deki evi. ([email protected] / BACKGRID yok)

Brad ve Angelina yavrularını büyüttüler. Maddox21, Sulh19, zehra18, Shiloh16 ve 14 yaşındaki ikizler Knox Ve Vivienne, 12 yıllık aşkları boyunca evde. Eski muhabbet kuşları ilk olarak 2003’te çıkmaya başladılar ve 2014’te evlendiler, ancak 2016’da ayrıldılar. O zamandan beri ayrı evlere taşındılar ve çocuklarına ortak ebeveynlik yapıyorlar.

Brad ve Angelina, çocuklarının velayeti söz konusu olduğunda da müzakereler üzerinde çalışıyorlar ve 2019’da yasal olarak bekar ilan edildiler. Yıldızlar, Los Angeles’taki önceki evlerine ek olarak, Güney’deki Château Miraval malikanelerinde aile inzivaları geçirdiler. Fransa. Mülkün, Fransa’nın Correns kentinde antik bir Roma yolu boyunca 1.200 dönümlük bir arazi üzerinde oturduğu ve 17. yüzyıldan kalma çok sayıda yapıya sahip olduğu bildiriliyor.

Brad Pitt, Angelina Jolie
Önceki bir etkinlikte Brad ve Angelina. (Shutterstock/Andrea Raffin)

Etkileyici Fransa konumu aynı zamanda Brad ve Angelina’nın düğün yeriydi. Görünüşe göre 2008’de mülk üzerinde uzun vadeli bir kira sözleşmesi imzaladılar, ancak 2012’ye kadar resmi olarak satın almadılar. Brad’in ayrıca Temmuz ayında 40 milyon dolarlık uçurum kenarında bir bekar evi satın aldığı bildirildi. Carmel-by-the-Sea, CA’da “Seaward” olarak bilinen 1918 asırlık bir evdir ve bölgede şimdiye kadar satın alınan en yüksek mülk olduğuna inanılmaktadır. Günlük posta.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/29/brad-pitt-sells-la-home-angelina-jolie-kids-40-million-report/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir