Brad Pitt Yeni ‘Hızlı Tren’ Röportajında ​​Gömleğini Çıkarmaya Çalıştı – Hollywood Life


Brad Pitt onun birçok sırasında biraz cilt çıplak HIZLI TREN röportajlar. Brad’in gömleksiz olduğu an Dövüş Kulübü rol arkadaşlarıyla yaptığı röportaj sırasında gösterildi Aaron Taylor-Johnson ve Brian Tyree Henry üzerinde İsimsiz Josh Horowitz GösterisiBrad gözlerini devirdi ve “Bu daha uzun sürerse bu röportajı gömleksiz yapacağım” dedi.

Brad Pitt
Brad Pitt, başrol oyuncuları Aaron Taylor-Johnson ve Brian Tyree Henry ile birlikte. (Komedi Merkezi/Youtube)

58 yaşındaki ceketinin fermuarını açtı ve altına giydiği tişörtü çıkarmaya başladı. Onun HIZLI TREN başrol oyuncusu Aaron, gömleğini çıkarmasını engellemek için elini Brad’in üzerine koydu. Bu röportajda tam bir gömleksiz anımız olmasa da bir göz attık!

onun en son için HIZLI TREN Brad, parlak sarı bir eşofman giydi. Onun boyunca HIZLI TREN tanıtım turu, Brad kendi stil oyununu yükseltti. Los Angeles galasında neon yeşili bir takım elbise giydi. Berlin galası için kırmızı halıya etekle vurdu. Filmin fotoğraf görüşmelerine şeftali rengi ikili takım ve açık pembe bir eşofmanla katıldı.

Oscar kazananı, yıllar boyunca gömleksiz sahnelerden payını aldı. Ek olarak Dövüş KulübüBrad ayrıca ateşli sahneler için üstsüz kaldı Bir Zamanlar… Hollywood’da, Truvave Thelma ve Louise. Kariyerinin başlangıcından bu yana gözleri oldukça yoruyor!

Film yıldızı eski eşiyle velayet savaşının ortasında Angelina Jolie 2016’da yaşadıklarından beri ve o zamandan beri özel hayatı hakkında çok özel. Yine de, HollywoodYaşam ÖZEL OLARAK Brad’in şu anda “rastgele flört ettiğini” öğrendi.

Brad Pitt
Brad Pitt, ‘Dövüş Kulübü’nde üstsüz oldu. (Everett Koleksiyonu)

Kaynağımız, “Arkadaşları ona tuzak kurdu, gerçekten biriyle tanışabilmesinin tek yolu bu çünkü flört sitelerine gitmiyor ya da bar sahnesine çıkmıyor” dedi. “Henüz ciddi bir şey çıkmadı ama hayatında özel birine yeniden sahip olma fikrine çok daha açık görünüyor ki bu büyük bir adım.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/05/brad-pitt-takes-shirt-off-shirtless-scene-interview-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir