Brad Pitt ve George Clooney Rock Deri Ceketleri Film Setinde – Hollywood Life


brad pitt george clooney


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

brad pitt59 ve George Clooney61, yeni Apple TV+ filmlerinin çekimlerinin ortasındalar, Kurtlarve 8 Şubat’ta sette bir kez daha fotoğrafları çekildi. Oyuncular, onları bir arabada ve ardından bir otoparktan çıkarken gösteren bir gece çekiminde yer aldı. Her iki yıldız da sette uyumlu deri ceketler ve gri elbise pantolonları giyerken yakışıklı görünüyordu.

brad pitt george clooney
Brad Pitt ve George Clooney film setinde. (ARKA IZGARA)

Arabada, George direksiyon başındaydı ve Brad yanında yolcu koltuğunda oturuyordu. Brad ona doğru bakarken George, çekimler arasında şaka yapıyor gibi göründüğü için yüzünde kocaman bir gülümseme vardı. Çekim için Brad daha kısa, daha sivri bir saç kesimi yaptı ve dudaklarının çevresinde biraz çizik vardı ve George en iyi gümüş tilki gibi görünüyordu.

Brad ve George, Ocak ayından beri yeni filmlerinin çekimleri için New York’talar. Son iki haftadır Big Apple sokaklarında çekim sahnelerinde görüldüler ve boş zamanlarında da dışarıda fotoğrafları çekildi. Brad, filmini tanıtarak yıla başladığı için son zamanlarda kesinlikle meşguldü. Babil ile Margot Robbie.

brad pitt george clooney
Brad ve George, ‘Kurtlar’ı çekiyor. (ARKA IZGARA)

Artı, oyuncunun yeni aşkı Ines de Ramon, 30, 2022’nin sonunda halka açıldı. İkisi Aralık ortasında ilk kez bağlantı kurduktan sonra, Meksika’da Yılbaşı gecesini birlikte geçirirken fotoğraflandılar. Fotoğraflar, üstsüz bir Ines ile evli olan üstsüz bir Ines ile birlikte güneşlenen gömleksiz bir Brad’i gösteriyordu. Paul Wesley.

Brad, Ines’ten 29 yaş büyük olmasına rağmen, yaş farkının onlar için önemli olmadığı bildiriliyor. “Onları ilgilendiren bir sorun değil” Bize Haftalık bildirildi. “Onlar için sırada ne olacağı konusunda heyecanlılar.” Brad karısından ayrıldı, Angelina Jolie2016’da ve o zamandan beri aşk hayatını halkın gözünden uzak tuttu – en azından şimdiye kadar!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/09/brad-pitt-george-clooney-leather-jackets-wolves-movie-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir