Brad Pitt ve George Clooney ‘Kurtlar’ Filmini Çekmek İçin Yeniden Bir Araya Geliyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Brad ve George


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Çocuklar döndü! Okyanusun Onbiridinamik ikilisi brad pitt59 ve George Clooney61, yaklaşan Apple gerilim filmini çekerken görüldü, Kurtlar, 24 Ocak’ta New York’ta. Yeni projenin setindeyken, Brad bir çift gri elbise pantolonu, gri bir süveter ve deri bir ceketle tamamlanmış beyaz bir düğmeli gömlek giydi. George ise koyu renk pantolon ve siyah boğazlı kazağıyla zarif görünüyordu. Hatta siyah deri ceketli arkadaşıyla ikiz bile oldu!

Brad ve George
Brad Pitt ve George Clooney, New York’ta ‘Wolves’ setinde. (ARKA IZGARA)

İzleyiciler bu iki Hollywood yakışıklısını ekranda birlikte, hitleri olarak görmeyeli uzun zaman oldu. Okyanusun Onbiri filmin prömiyeri 20 yıldan fazla bir süre önce 2001’de yapıldı. Serinin ilk filminin ardından ikili, Okyanusun Oniki ve on üç yanında birlikte Matt Damon, Julia Roberts, ve dahası. Yaklaşan bir görüşme yapıldı Okyanusun On Dörthangisi ABD Güneşi Eylül 2022 itibariyle gerçekleştiği bildirildi.

Kaynağın kaynağı, “George, Brad ve Matt’in başrolde olacağı bir film söylentileri yıllardır dönüyor ama zamanlama yanlıştı ve tıka basa dolu programları bunun mümkün olmadığı anlamına geliyordu” dedi. “Sonunda iş için doğru ekip, işi büyük bir başarıya dönüştürmek için bir araya geldi ve ana yıldızlar tekrar ziyaret etmenin eğlenceli olacağını düşündüler. Seri son derece popüler ve harika hikayesi kaçırılmayacak kadar iyi bir fırsattı.” En son, franchise 2018’de tamamı kadınlardan oluşan bir film yayınladı. Okyanusun Sekizlisi yıldızlar Sandra Bullock, Carol‘s Cate Blanchett, anne Hathawayve AHS yıldız sarah paulson.

brad pitt kurtları
Brad Pitt ve George Clooney 24 Ocak’ta NYC’de. (BACKGRID)

dışında Okyanus‘in franchise’ına göre, çiftin NYC çekim gecesi, 59 yaşındaki oyuncunun son kaçamağıyla Meksika, Los Cabos’ta görülmesinden sadece üç hafta sonra geliyor. Ines de Ramon, 30. Brad ve yeni başrol oyuncusu, Yeni Yıldan sadece iki gün sonra havuz kenarında takılırken görüldü (bkz. fotoğraflar burada). Esmer güzel üstsüz görünürken, söylentiye göre sevgilisi de güneşli günde gömleksiz gitmeyi tercih etti.

Daha yakın zamanlarda, çifte yakın bir kaynak söyledi ABD Haftalık 18 Ocak’ta yaş farkının onlar için sorun olmadığını söyledi. İçeriden geçen hafta dergiye “Brad ve Ines birbirleriyle gerçekten harika vakit geçiriyorlar” dedi. “İlişkileri rahat ve eğlenceli hissettiriyor.” Yaş farkının “her ikisi için de sorun olmadığını” ve Ines’in “Brad’in arkadaşları arasında büyük bir hit” olduğunu not etmeyi ihmal etmediler. Brad daha önce bir aktrisle evliydi. Angelina Jolie, 47, 2014’ten 2019’daki boşanmalarına kadar. Eski çift, aşağıdakiler dahil altı çocuğu paylaşıyor: Shiloh16, Vivienne14, Maddox21, Knox14, zehra18 ve Sulh19.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/25/brad-pitt-george-clooney-reunite-wolves-movie-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir