Brad Pitt Kısa Saçıyla Paris’teki ‘Babylon’ Prömiyerinde: Fotoğraflar – Hollywood Life


Brad Pitt Kısa Saçıyla Paris'teki 'Babylon' Prömiyerinde: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Katkısı: PIERRE VILLARD/SIPA/Shutterstock

Brad Pitt’in 14 Ocak Cumartesi günü son filmi Babylon’un Paris galası için kırmızı halıya geldiğinde film yıldızı görünümü işe yaradı. 59 yaşındaki aktör, kısa yeni saç modeli ve kaygan siyah Tom Ford kıyafeti. Etkinlikte ayrıca Brad’in bazı rol arkadaşları da sahneye çıktı. Damien Chazelledahil olmak üzere, yönetilen Hollywood destanı Li Jun Li ve Jovan Adepo.

Brad Pitt Kısa Saçıyla Paris'teki 'Babylon' Prömiyerinde: Fotoğraflar – Hollywood Life
Brad Pitt, Ocak 2023’te Paris’teki ‘Babylon’ galasında yakışıklı görünüyordu. (PIERRE VILLARD/SIPA/Shutterstock)

Brad, geçen haftaki Altın Küre’de daha kısa olan buklelerine bir göz attı ve hayranlarından kesinlikle iyi geçti. Ancak, yeni kız arkadaşına bir göz atamadıkları için biraz hayal kırıklığına uğramış olabilirler. Ines de Ramon! Ateşli çiftin ilk kırmızı halısı, Meksika’da romantik bir Yılbaşı kaçamağı paylaştıkları için, çok uzak bir fikir değildi. Brad’in Paris’te tek başına ortaya çıkmasıyla, stan hayalleri ne yazık ki hızla yerle bir oldu.

Meksika kaçamaklarından bahsetmişken çift, Brad’in eski karısıyla karşılaşmayı kıl payı kaçırdı. Jennifer aniston! Oscar ödüllü, 59 ve Arkadaşlar 2005’te boşanmadan önce en ikonik çiftlerden biri olan 52 yaşındaki şap, 5 Ocak Perşembe günü LAX’e yaklaşık aynı saatlerde gelirken görüldü. Brad’e Ines eşlik ederken, Jennifer A listesine veda etti. yol arkadaşları, Jason Bateman ve Jimmy Kimmel.

Brad Pitt Kısa Saçıyla Paris'teki 'Babylon' Prömiyerinde: Fotoğraflar – Hollywood Life
Brad Pitt, Ocak 2023’teki Paris gezisinden sadece birkaç ay önce daha uzun kilitler salladı.(QIAN Jun/ATP/SPP/Shutterstock)

Hayranların bildiği gibi, eski altın çift 29 Temmuz 2000’de evlendi ve beş yıl sonra boşandı, Brad bir aktrisle çıkıyor ve evleniyor. Angelina Jolie Tabii ki kaşları kaldıran bölünmeden kısa bir süre sonra. Brad ve Angelina, 2016’da ayrılmadan önce altı çocuğu paylaştı. Jennifer sonunda aktörle devam etti. Justin Theroux2015’ten 2017’ye kadar evli olduğu.

Bu arada, Brad ve Ines, Kasım ayında ilk kez bağlantı kurduktan sonra güçlenerek güçleniyorlar. O zamandan beri, Cabo San Lucas’ta doğum günü ve tabii ki Yılbaşı gecesi için bir randevuda görüldüler. Ines’in evli olduğu Vampir Günlükleri aktör Paul Wesleyancak birlikte üç yıl geçirdikten sonra Eylül 2022’de resmen ayrıldılar.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/15/brad-pitt-short-hair-babylon-paris-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir