Brad Pitt, Gökkuşağı Spor Ayakkabılarını Sallıyor, Venedik’te Gitar Taşıyor: Fotoğraf – Hollywood Life


Brad Pitt


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

HIZLI TREN yıldız Brad Pitt cazibesini ve müziğini Venedik Film Festivali için İtalya’ya getirdi! 58 yaşındaki aktör, hayranları için neşeli bir ifadeyle birlikte büyük etkinlik sallanan gökkuşağı spor ayakkabılarının önünde görüldü. bu Dövüş Kulübü aktör ayrıca İtalya gezisi için rahat kestane rengi sweatler giydi ve omzuna astığı bir gitar çantası ve sırtında beyaz bir sırt çantası taşıdı. Brad, turuncu güneş gözlükleri, katmanlı bilezikler, bir saat ve birkaç deyim yüzükle uber-casual görünümünü tamamladı. Ayrıca gömleğinin altına sıkıştırdığı bir kolye takmıştı.

Brad Pitt
Brad Pitt, 2022 Film Festivali öncesinde İtalya’nın Venedik kentinde yakın zamanda yapılan bir gezide görülüyor. (arka plan)

Brad’in görünüşü, bir dizi renkli Avrupalının arkasından geliyor. HIZLI TREN prömiyeri Temmuz’da. Aktör, filmin Berlin galasında bir etek ve kalın çizmeler yaparak interneti kırdı ve Paris’teki kırmızı halıda fotoğraflar için dramatik bir karate vuruşu sergiledi. Bir sonraki rolü için, filmin Güney Kore etkinliği için pembe bir takım elbiseyi öldürdü.

Bununla birlikte, Brad’in neşeli görünümü, aile dramını yalanlıyor. Eski karısından geçici bir boşanmanın ortasında Angelina Jolie47 yaşındaki altı çocuk babasının çocuklarını görmek için “zorladığı” bildirildi Shiloh16, Zahara17 ve ikizler Viyana ve Knox14. Eski güç çifti de paylaşıyor Maddox21, Sulh18, şimdi yasal yetişkinler olmalarına rağmen.

Başına Bize Haftalık, Brad çocukları “dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar” mümkün olduğunca sık “görmeye zorlar”. Çıkışın içeriden biri de Ağustos raporunda şunları söyledi: Düşüş Efsaneleri aktör “çocuklarla geçirdiği her anın kıymetini biliyor. Ebeveyn olmayı seviyor ve Angelina’ya karşı ne kadar düşmanca olduğu göz önüne alındığında, zor bir durumdan en iyi şekilde yararlanmaya çalıştı.”

Kaynak ayrıca “İkizlerin doğum günü için İtalya’ya uçtu ve bu onlar için çok şey ifade etti, ayrıca 16’sında Shiloh’u büyük bir yaygara kopardı.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/07/brad-pitt-rainbow-sneakers-guitar-venice-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir