Brad Pitt “Düşük Dereceli Depresyon” İle Yıllar Geçirdiğini Söylüyor


Pitt’in fiziksel sağlığı iyileşiyor gibi görünse de, zihinsel sağlığının hala çalışmaya ihtiyacı vardı. Oyuncu, “düşük dereceli bir depresyonla yıllarını geçirdiğini” paylaştı.

“Hayatımda her zaman çok yalnız hissettim” dedi. “Çocukken yalnız büyüyor, burada bile yalnız [in Los Angeles]ve gerçekten yakın zamana kadar arkadaşlarıma ve aileme daha fazla sarılmadım. O çizgi neydi, ister inanın ister inanmayın, ya Rilke ya da Einstein’dı, ama bu paradoksla yürüyebildiğiniz, gerçek acıyı ve gerçek sevinci aynı anda taşıdığınız zamanla ilgili bir şeydi, bu olgunluktur, bu büyümedir.”

Pitt’in daha sağlıklı bir yaşam tarzı için yeni keşfettiği dürtü, Jolie ile olan evliliğinin dağılmasından sonra geldi. Boşanma davası açtığı sırada, kötü niyetli aktris altı çocuğunun fiziksel velayetini istedi-Maddox20, Sulh18, Zahara17, Shiloh16 ve ikizler Knox ve Viyana13– ve E! tarafından elde edilen mahkeme belgelerine göre Pitt’in ziyaret hakkı almasını önerdi! Haberler.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335372/brad-pitt-says-he-spent-years-with-low-grade-depression-?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel