Brad Pitt, ‘Dünyanın En Yakışıklı Erkekleri’ Olduğunu Düşündüğünü Açıkladı – Hollywood Life


Brad Pitt, 'Dünyanın En Yakışıklı Erkekleri' Olduğunu Düşündüğünü Açıkladı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Brad Pitt58 yaşındaki, kimin dünyanın en yakışıklı erkekleri olarak adlandırılması gerektiği konusunda bir fikri var ve kendisine oy vermedi. Yakışıklı aktör, hem geçmişte hem de şimdiki iki aktör arkadaşını ortaya çıkardı, bir röportajda görünüş, karizma ve çekicilik söz konusu olduğunda listenin başında olduğunu düşünüyor. moda. “Oyunculuk dünyasında biliyorsun çünkü bu benim günlük işim… Paul Newman“dedi Brad. “Çünkü çok zarif bir şekilde yaşlandı. Ve tüm raporlara göre [he was] gerçekten özel, verici, sıcak ve dürüst bir insan.”

“Eğer mevcut birinin ismini vereceksem, onu isimlendirmeliyim. George Clooney s*ktir çünkü neden olmasın?” şaka yollu devam etti. “Çünkü genellikle onu hep dışarı çıkarırım ve o beni hep dışarı çıkarır. Ve bu sefer diğer tarafa gideceğim, sadece bu seferlik.”

Brad, dünyanın en yakışıklı erkekleri olduğunu düşündüğünden bahsetmenin yanı sıra, yeni bakım koleksiyonu Le Domaine Skincare’den bahsetti ve eski sevgilisine atıfta bulundu. Gwyneth Paltrow ona yeni proje için ilham vererek. Oyuncu, yıllar içinde çok başarılı olan bir sağlıklı yaşam ve yaşam tarzı markası olan Goop’u yönetiyor.

Brad Pitt
Brad Pitt önceki bir etkinlik sırasında gülümsüyor. (İmaj Basın Ajansı/NurPhoto/Shutterstock)

“Gwyneth’i seviyorum [Paltrow]bitti [with Goop]”dedi. “O hala çok sevgili bir arkadaş ve bu imparatorluğu kurdu. Küratör olarak bunu her zaman içinde bulundurmuştur ve bu onun için güzel bir yaratıcı çıkış noktası olmuştur. Aslında, bir düşününce, muhtemelen günde iki kez yüzümü yıkamamı sağlayan ilk kişi oydu… belki.”

Brad’in son röportajından önce, Finlandiya’da bir sanat koleksiyonunun lansmanı için manşetlere çıktı. Alçı ve bronz heykellerden oluşan koleksiyon Sara Hildén Sanat Müzesi’nde sergilendi. Çağdaş sanatçının sergisinin bir parçası Thomas Houseago ve bir seramik koleksiyonu Nick Mağarasıve Ocak ayına kadar sergilenecek. Brad, koleksiyonun “kendini yansıtma”dan ve geçmiş ilişkilerinde “yanlış” giden şeylerden ilham aldığını açıkladı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/21/brad-pitt-handsome-men-world-interview-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir