Brad Pitt, Angelina Jolie’nin Şaraphane Hissesini Satışına “Zarar Verici” Dedi – Hollywood Life


Brad Pitt, Angelina Jolie'nin Şaraphane Hissesini Satışına "Zarar Verici" Dedi - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

“Mahkemede gösterileceği gibi, [Angelina] Jolie‘ın eylemleri yasa dışı, ciddi ve kasıtlı olarak zarar vericiydi [Brad] Pitt ve haksız yere kendini zenginleştirme”, Los Angeles Yüksek Mahkemesinde dosyalanan bir belgeyi okur. Günlük posta. 59 yaşındaki Brad ve 47 yaşındaki Angelina arasındaki hukuk savaşındaki son yaylım ateşi olan bu rapor edilen belge, Pitt’in Jolie’nin ünlü bir Fransız üzüm bağı olan Chateau Miraval’daki hissesini sattığını ancak bir basın açıklaması aracılığıyla öğrendiğini iddia ediyor. DM, eski çiftin “her ikisi de diğerinin izni olmadan paylarını asla satmama konusunda anlaştığını” bildirdi.

Eski çift, 35 odalı bir mülk ve üzüm bağı olan Chateau Miraval’ı 2008 yılında 28.4 milyon dolara satın aldı. Bu bağ, Angie ve Brad’in 2014 yılında çocuklarının da dahil olduğu bir törenle düğüm attıkları yerdi: Maddox, zehra, Sulh, Shilohve ikizler Vivienne Ve Knox. Angie hissesini Rus oligarka sattı Yuri Shefler, Stolinchnaya’nın (Stoli) sahibi. Pitt, Jolie’nin satışının Şato’yu “homofobik yasaları ve Ukrayna’nın işgali” ile birlikte Rusya’ya bağladığını iddia ediyor Daily Mail yazıyor. Bir karşı iddiada Jolie, Pitt’i Yuri’nin “bir müttefiki” olduğunu iddia ederek yalanlar yaymakla suçladı. Vladimir Putin

HollywoodYaşamı yorum için hem Brad Pitt’e hem de Angelina Jolie’nin kamplarına ulaştı.

Brad Pitt, Angelina Jolie'nin Şaraphane Hissesini Satışına "Zarar Verici" Dedi - Hollywood Life
2015’te Brad ve Angie (Matt Baron/Shutterstock)

Pitt’in en son yasal belgesinde, “Jolie’nin Karşılıklı Şikayetinde haklı olduğu tek şey, onun ve Pitt’in Château Miraval’ı ‘altı çocukları için sevgi dolu bir yuva’ olarak satın aldıklarıdır” deniyor. “Davacıların İkinci Düzeltilmiş Şikayetinde belirtildiği gibi, Pitt ve Jolie’nin, Miraval’ı bir arada tutacaklarına ve zamanı gelirse satacaklarına dair, zaman içinde birbirlerine yaptıkları davranış ve beyanlardan yansıyan, karşılıklı ve bağlayıcı bir taahhüdü vardı. menfaatleri ancak diğerinin rızasıyla ayrı ayrı.”

Pitt’in şikayeti ayrıca Anglie’yi “aile adına Pitt’in çabalarını desteklese de Miraval’ın başarısı için gerekli olan işlerin hiçbirini yapmamakla” suçluyor. Günlük posta. “Bunun yerine, Miraval’ı bir arada tutma sözüne ve holding şirketi Nouvel’in kendisine borçlu olduğu sözleşmeden doğan haklara güvenerek Pitt’in işe para akıtmasına ve öz sermaye ter dökmesine izin verdi. Ayrıldıklarında, Pitt’in yatırımı Jolie’nin yatırımını yaklaşık 50 milyon dolar aştı.”

Brad Pitt, Angelina Jolie'nin Şaraphane Hissesini Satışına "Zarar Verici" Dedi - Hollywood Life
(Broadimage/Shutterstock)

Evliliklerinin sonuna doğru, Angelina’nın işi kendi lehine %68’den %38’e bölmenin adil bir hareket olduğunu kabul ettiği bildirildi. Belgede, “Ancak 2021 yazında, Pitt ile hararetli bir çocuk velayeti anlaşmazlığının ortasında, Jolie bu tartışmaları sonlandırdı ve gizlice aile evinin ve aile şirketinin %50 hissesini Tenute del Mondo’ya sattığını iddia etti.” “Tenute del Mondo, milyarder Yuri Shefler’in sahibi olduğu ve kontrol ettiği Rusya bağlantılı alkollü içkiler holdingi Stoli Group’un bir parçasıdır. ABD Hazine Bakanlığı tarafından ‘Rusya Federasyonu’nda oligark’ olarak tanımlanan Shefler, daha önce Miraval’ı satın almak istemiş ve Pitt onu reddetmişti.”

Belgede, “Pitt, Jolie’nin Stoli’ye varsayılan satışını, Stoli’nin Miraval rosé’nin ‘Brad Pitt’in yanında küratör olarak görev almaktan heyecan duyduğunu’ açıklayan bir basın açıklaması aracılığıyla öğrendiğini” iddia ediyor. “Bu tasarım gereğiydi: Jolie, sözde satışı takip etmek ve ardından tamamlamak için Shefler ve ortaklarıyla gizlice işbirliği yaptı ve Stoli ve Jolie, Pitt’in ve Mondo Bongo’nun sözleşmeden doğan haklarını bilerek ihlal edip bir yabancıyı zorla satarken Pitt’in karanlıkta kalmasını sağladı. Pitt’in ailesinin evi.”

Brad ve Angie, 2016’daki ayrılmalarından bu yana mali durumlarını çözmeye çalışıyorlar. Şaraphane ve satışı / mülkiyeti, eski aşıklar arasındaki en büyük sorun olmaya devam ediyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/02/brad-pitt-angelina-jolie-vineyard-sale-damaging-lawsuit/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir