Boy Meets World’den Ben Savage, Tessa Angermeier ile Nişanlandı


Ben Savage piyasadan kaldırıldı.

bu Boy Dünyayla Buluşuyor alum kız arkadaşıyla nişanlandığını açıkladı Tessa Angermeierhaberleri paylaşmak 11 Ocak Instagram’da.

Gönderide çift, Indiana’daki kristal mavi bir gölün önünde fotoğraflandı. Tessa sol eliyle poz verirken ikisi kameraya parlak bir şekilde gülümserken görülüyor. o parmak — Ben’in omzunda.

Bu vesileyle, Tessa şık, tamamen siyah kıyafetler giyerken, Ben gri bir sweatshirt ve kot pantolonla rahat tuttu.

42 yaşındaki Ben, fotoğrafın altına “En iyisi henüz gelmedi” notunu düştü.

Ben’in temsilcisi, “İkisi de çok minnettar,” dedi. İnsanlar“ve aileleri ve arkadaşlarıyla bu heyecanlı zamanın tadını çıkarıyorlar.”

2018’den beri birlikte olan hayranlar ve arkadaşlar, çifti yorumlarda iyi dileklerde bulundular. Kız Dünyayla Buluşuyor aktör Ağustos Maturo“Tebrikler!”

Ben ve Tessa, son zamanlarda tatillerini birlikte geçirdiler. Instagram gönderisi onları kutlamalar için giyinmiş gösteriyor. Bundan önce, Tessa, Kasım ayında West Hollywood Şehir Meclisi için yarışırken, Ben’i kalın ve zayıf destekledi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361314/lessigreaterboy-meets-worldlessigreater-s-ben-savage-is-engaged-to-tessa-angermeier?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir