‘Boy Meets World’ Yıldızı Ben Savage, Tessa Angermeier ile Evli – Hollywood Life


Ben Savage


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Ben Savage evli bir adamdır! A misafir Ben’de ve Tessa Angermeieradlı kişinin nikahı, yeni evlileri tebrik ettiği ve büyük olaydan bazı fotoğrafları paylaştığı, Şubat ayında yeni keşfedilen bir Instagram gönderisinde fasulyeleri döktü. Altyazıda, “Bay ve Bayan Savage’a tebrikler, ‘guuuyyyss’ sizin için daha mutlu olamazdık” yazıyordu. 42 yaşındaki gençten bazı fotoğraflar Boy Dünyayla Buluşuyor şap ve Tessa’nın düğünü onları sunakta ve düğün konuklarıyla fotoğraf çektirmek için poz verirken gösterdi. Tatlı bir fotoğrafta Tessa, muhtemelen babası olan koridorda yüzünde kocaman bir gülümsemeyle yürüdü.

Tessa, özel gününde iki gelinlik giydi. Koridorda taş ya da dantel içermeyen basit, straplez bir elbise ve dantel süslemeli yere kadar uzanan bir duvakla yürüdü. Resepsiyon için, sineklikten ilham alan beyaz bir elbise ve beyaz spor ayakkabılar giydi. Bu arada, kocası klasik bir siyah smokin ve papyonla zarif görünüyordu.

Oyuncu ve grafik tasarımcı, 2018 yılında çıkmaya başladı ve gitti. Instagram yetkilisi o yılın Ağustos ayında. Ben, Ocak ayında Tessa ile nişanlandığını bir göleti çevreleyen çimlerin üzerinde dururken çekilmiş bir fotoğrafıyla duyurdu. Fotoğrafta Tessa nişanlısına doğru eğilmiş ve sol elini nişanlısının yüzük parmağında ışıltılı bir pırlanta yüzükle süslenmiş göğsüne koymuştu. Ben, aşağıda görülebilecek olan gönderiye “En iyisi henüz gelmedi” açıklamasını yaptı. Tessa’nın kendi sosyal medya hesabından bir nişan duyurusu yapıp yapmadığı bilinmiyor. instagram sayfa özel olarak ayarlandı.

Nişanı, düğünü ve siyasette yeniden alevlenen kariyeri arasında, Ben için 2023’e kesinlikle heyecan verici bir başlangıç ​​oldu. Nişanını açıkladıktan bir hafta sonra Kaliforniya’nın 30. Bölge koltuğunda Demokrat olarak kongre adaylığını duyurdu. 6 Mart’ta yazdığı bir yazıda, “Ülkemizin en acil sorunlarına makul, yenilikçi ve şefkatli çözümler sunarak hükümete olan güveni yeniden kazanmanın zamanı geldiği için Kongre için yarışıyorum” diye yazdı. Instagram gönderisi. “Ülkemizi ileriye taşımaya yardımcı olabilecek yeni ve tutkulu liderlerin zamanı geldi. Hükümetin siyasi bölünmeler ve özel çıkarlar tarafından engellenmeden maksimum kapasiteyle çalıştığını görmek isteyen liderler.” Çalıştığı pozisyon şu anda Demokratik Temsilci tarafından tutuluyor. Adam Schiff.

Ben, 2022’de Batı Hollywood Şehir Meclisi’nde bir koltuk için koştu, ancak başarısız oldu. Kongre’ye seçilirse, “sağlık, eğitim ve konut hizmetlerine erişimi artırmayı, iyileştirmeyi ve genişletmeyi” umuyor. İnternet sitesi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/16/boy-meets-world-star-ben-savage-married-tessa-angermeier/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir