Bonnie Milligan, ‘Kimberly Akimbo’ (Özel) İle Broadway’e Dönüyor – Hollywood Life


Bonnie Milligan, 'Kimberly Akimbo' (Özel) İle Broadway'e Dönüyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Christopher Boudewyns

Ne zaman Bonnie Milligan Şovu durduran şarkısı ‘Better’ın ilk birkaç dizesini söylüyor, onun bir güç olduğu çok açık. İnsanların onun cani ama sevgi dolu Debra Teyze tasvirinin filmde olduğunu öğrenmesi şaşırtıcı olabilir. Kimberly Akimbo sadece Ohio yerlisinin ikinci Broadway prodüksiyonu. Bonnie, Broadway’deki ilk çıkışını Baş Üstü Topuklar 2018’de eleştiriler aldı, ancak gösterinin kapanmasından yaklaşık bir yıl sonra, COVID-19 salgını Broadway’i 20 aylığına kapattı ve sonraki adımlarıyla boğuşmasına neden oldu.

“Hayata gelen her şeyle, başımıza bir şey geldiğinde, insan olarak büyüyüp derinleştiğimizi düşünüyorum. Son beş yılda çok fazla yaşam ve kayıp gördüm ve genel olarak hayat hakkında hissettiğimi düşündüğüm gerçek bir değerlilik duygusu var, ama özellikle de pandemi her şeyi kapattığında bir Broadway sahnesinde olmak hakkında. Bonnie açıkladı HollywoodLife.com için ÖZEL bir röportajda 2023 Tony Yarışmacıları seri. “’Bu endüstri bir daha geri gelecek mi?’ ve “Yeni bir kariyer seçmem gerekecek mi?” ‘Ne olacak?'”

Bonnie Milligan, 'Kimberly Akimbo' (Özel) İle Broadway'e Dönüyor – Hollywood Life
Bonnie Milligan. (Christopher Boudewyns)

Bonnie, Mayıs 2020’de, babasının yürek burkan vefatından kısa bir süre sonra, o hala Ohio’da evdeyken ve senaryo okumalarına “Zooming” yaparken, Debra Teyze rolünü rezerve etti. “’21’e kadar şahsen başlamadık ve insanlarla aynı odada bulunmaktan büyük keyif aldım. Ve işbirliği gibisi yok, tiyatronun güzel yanı da bu – gerçekten de yazarlarla, yönetmenlerle, koreograflarla, atlamadaki diğer oyuncularla aynı odada oluyorsunuz ve hep birlikte bir şeyler yaratıyorsunuz.” fışkırdı. “Bunun bir oyuncu olarak benim için derinleştiğini düşünüyorum. Bunun her an ortadan kalkabileceğini bilmenin ve gerçekten o anda olmanın minnettarlığı ve değeri var, bu benim şovumun da mesajı.

Bonnie devam etti, “Benim kafa alanım, şu anda olan şey ve bulunduğumuz yer için ve olan her şey için minnettar olmak. Ama burada olalım.”

Hikayesi Kimberly Akimboile David Lindsay-Abaire, progeria’ya benzer bir hastalıktan muzdarip olan ve hızla yaşlanmasına neden olan ve ona yaşlı bir kadın görünümü veren yalnız genç Kimberly Levaco’yu (Victoria Clark) takip ediyor. Zavallı genç kız, babası bir alkolik, hamile annesi bir hastalık hastası ve büyük olasılıkla bir narsist ve Bonnie’nin canlandırdığı teyzesi bir suçlu olduğu için işlev bozukluğu ile çevrilidir. “Debra kötü niyetli biri değil. O hayatta kalan biri. O bir dövüşçü. Sahip olduğunu bildiği şeylerle geçiniyor. Tam olarak eğitimli değil ya da parası yok ama insanları cezbetmek konusunda gerçekten çok iyi,” diye açıkladı Bonnie, karakterini Harold Hill’den modern bir günümüzle karşılaştırarak. Müzik Adamı.

“Bunun özünde, çok önemli bulduğum şey, onun gerçek, çok samimi, Kimberly’ye olan derin sevgisiydi. Bencil ve günün sonunda kendini seçmek zorunda kalacak bir kişinin çok karmaşık bir sevgisi olduğunu düşünüyorum. Ancak, bundaki komplikasyonu bulmak istiyorum, ”diye devam etti. “Bu hayatta karmaşık şeyler yapmış bazı çok karmaşık insanlar tanıdım ve onlar kötü insanlar değiller. sadece hasar görmüşler. Bu benim için çok önemliydi ve seyirciler arasında bunu görmek istedim.”

Bonnie, yapımın bir parçası olmanın “en büyük zevk ve keyif” olduğunu kabul ederek, “yardımcı oldu” dedi. [her] içinde [her] kendi yas tutmak” ve “anda kalmak”. “Hikayeyi anlatmak ve hikayeyi anlatmak için kafa boşluğundayım ve bu benim için gerçekten heyecan verici ve canlandırıcı,” diye fışkırdı.

Kimberly Akimbo şu anda Broadway’de The Booth Theatre’da.

Bonnie Milligan, 11 Haziran 2023’te yaklaşan Tony Ödülleri için yarışan Broadway’deki güncel yıldızların en büyükleriyle röportaj yaptığımız HollywoodLife’ın Tony Contenders serisinin bir parçasıdır.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/26/bonnie-milligan-kimberly-akimbo-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir