Bölünmüş Hafta Çiftleri Ayırıyor – Hollywood Life


Bölünmüş Hafta Çiftleri Ayırıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

İkinci gül töreninin ardından bekarlığa veda cennetikalan yedi sağlam çift vardı: Shanae Ankney ve Logan Palmer, Victoria Fuller ve Johnny DePhillipo, Brandon Jones ve Sakin Russell, Jill Çene ve jacob rapini, dantel moris ve Rodney Mathews, Andrew Spencer ve Britanya Galvin ve harun Clancy ve Genevieve Parisi. Ancak, ana bilgisayar olduğunda hepsi bir döngü için atıldı. Jesse Palmer yeni bir twist tanıttı. yeni çift iken Michael Allio ve Danielle Maltby randevularındaydılar, diğer yedi çift ayrıldıklarını öğrendi.

Tüm kızlara, ilişkilerinin ayrı bir zaman içinde hayatta kalıp kalamayacağını görmek için yeni bir yere gönderilecekleri söylendi. Onlar ayrılmadan önce, erkeklerle vakit geçirmek için beş kadın daha sahile getirildi. Yeni gelenler şunlardı: Jessenia Cruz, Eliza Ischei, Florence Moerenhout, Kate Gallivan ve Sarah Hamrick. Söylemeye gerek yok, orijinal yedi kadın, ilişkilerinin kaderi hakkında endişeliydi.

cennette bekar sezon 8
İlk gül töreni öncesi ‘BIP’ kadrosu. (ABC)

Victoria, “Saçları yeni dökülmüş bu beş güzel bayana bakıyorum ve ıslak bir köpek gibi görünüyorum” dedi. “Bugün Johnny bana neden farklı göründüğümü sordu ve ben de makyaj yapmadığım için olduğunu söyledim… o yüzden bunu yapmak için kesinlikle yanlış gündü!” Bu arada Lace, “Bence bu çok boktan bir şey. Birçoğumuz aynı gemideyiz ama kendi adıma konuşursam, sadece aşkı bulmaya çalışıyorum ve olabilecek en iyi erkeklerden birini buldum ve o benden uzaklaştı.”

Çiftlerin bazıları gerçekten sağlam olsa da, Jacob/Jill, Lace/Rodney ve Brittany/Andrew gibi birkaçı daha yeniydi. Jill özellikle üzgündü çünkü Jacob’la harika bir baş başaydı ve şimdi her şeyin elinden alındığını hissediyordu. Bölüm sona erdikten sonra gözyaşlarına boğuldu ve sahili terk etmekle tehdit etti. Bu arada Jacob diğer kadınlarla konuşmaya başlamak için hiç vakit kaybetmedi. “Açıkçası Jill ile harika bir ilişkim var ve bunu bozmak istemiyorum” dedi. “Ama bu haftanın sonunda Jill ve benim ilişkimizin ne kadar güçlü olduğunu kesinlikle öğreneceğiz.”

shanae ankney logan palmer
Shanae ilk gül töreninde Logan’dan bir gül alır. (ABC)

Hanımlar eşyalarını toplarken, Rodney ve Eliza kumsalda sohbet etmeye başladılar. Rodney, “Muhtemelen bağlantı kurmayı dört gözle beklediğim çok kısa bir listem vardı,” diye itiraf etti. “Ve Eliza kesinlikle bu listenin başındaydı.” Eliza’nın dediği gibi bu duygu karşılıklıydı, “İçeri girdim ve hemen gülümsemeye başladım çünkü Rodney buradaydı. Gerçekten çok hoş bir adama benziyor. Ben de çok ortak noktamız olabileceğini hissediyorum, bu yüzden nereye gidebileceğini görmek beni heyecanlandırıyor. Kesinlikle aşığım.”

Bu arada, Shanae ve Logan arasındaki şeyler ona gülünü verdiğinde oldukça sağlam görünüyordu. James Bonsallama Logan birkaç gün önce onunla başka bir adamla hokkabazlık yaptığı gerçeğini unutmadı. “Sanırım Shanae bu hafta bana çok şey yaşattığını biliyor,” diye itiraf etti. “Kendi ilacından bazılarını bekliyor olabilir. Bir parçam Shanae’ye gerçekten değer verdiğimi biliyor ve intikam almak her zaman doğru şeyi yapmak anlamına gelmiyor. Soru şu: Yapılacak doğru şey nedir… ve ben ne yapacağım?”

Nasıl oynanacağını bekleyip görmemiz gerekecek cennette lisans 18 Ekim’de saat 20:00’de ABC’de devam ediyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/17/bachelor-in-paradise-split-week-reaction/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir