Bölündükten Sonra Erkeklerle Konuşuyor – Hollywood Life


Camila cabello üzerinde bir görünüm yaptı James Corden‘ın sevilen “Carpool Karaoke” bölümü Geç Geç Gösteri ve muhteşem bir şey değildi! 25 yaşındaki şarkıcı, “Havana”, “Bam Bam”, “Liar” ve daha fazlası dahil olmak üzere klasik hitlerinden bazılarını seslendirdi. Eğlenceli şarkı söylemeye ek olarak, Camila ayrıca James’in ona soruları sorduğu bir yalan makinesi testi yapmayı kabul etti.

En can alıcı soru, Jame’in Camila’nın ayrıldığından beri “romantik” bir DM’ye girip girmediğini sorduğundaydı. Shawn Mendes 2021’in sonunda. Camila’nın cevap vermesi biraz zaman aldı ancak “teknik olarak” hayır dedi. Yalan dedektörü testi, doğruyu söylemediğini iddia etti! Ardından James, “doğrulanmış” birinin içeri girip girmediğini sordu. o DM’ler ve bunun bir “evet” olduğunu doğruladı. Ne yazık ki, kim olduğunu açıklamadı!

Camila cabello
Camila Cabello (Sara Mally/CBS).

Bölüm sırasında Camila, seçmelere katılma kararını da açıkladı. X faktörüve bunun yüzünden olduğunu söyledi Tek yönözellikle, Harry Styles. Camila, 1D’nin ortaya çıkacağını düşündüğünü açıkladı. X faktörü Gösterinin İngiltere versiyonunda oluşturdukları için performans sergilemek için. Kendisinin ve Harry’nin tanışıp aşık olacağından emindi, bu da onu seçmelere iten şeydi. Camila ayrıca bir kız grubunda olmayı özlemediğini de itiraf etti (eskiden bir grubun üyesiydi). Beşinci Uyum), ancak röportajlar ve diğer basın görünümleri sırasında şaka yapmak için kızların yanında olmasını özlediğini söyledi.

Camila’nın komedyenin gece yarısı talk show’unda görünmesi, kısa süre önce yeni bir videoda yer almasının ardından geldi. moda güzellik rutininin ayrıntılarını açıklıyor. Video sırasında Camila, aşk hayatından başka ayrıntılar da paylaştı. “Havana” şarkıcısı günlük makyajını tamamlarken en sevdiği dudak parlatıcısını sürerek, “Artık bekar olduğum için çok daha fazla ruj ve kırmızı dudaklar ve kahverengi dudaklar giyiyorum. Parlatıcı ile birini öpme hissini sevmiyorum. Bu çok fazla. Artık kimseyi öpmediğime göre, parlaklık zamanı bebeğim!”

James Corden, Camila Cabello
James Corden ve Camila Cabello (Sara Mally/CBS).

Shawn ve Camila, iki yıldan fazla bir süre çıktıktan sonra yaklaşık beş ay önce ayrıldığını söyledi. Her şeyi iyi bir şekilde bitirmeye karar verdiler ve hatta 2022’nin başında (arkadaş olarak?) birlikte biraz zaman geçirirken fotoğraflandılar. Son röportajlarda, hem Shawn hem de Camila, ayrılıktan sonra hala birbirlerini sevdiklerini söylediler. ilişkinin sadece kendi rotasını izlediğini.

Belki de kendine daha fazla zaman ayırmak iyi bir şeydir, çünkü “Señorita” şarkıcısı ikinci albümünü tanıtmak için yoğun bir şekilde çalışıyor. aile, piyasaya çıktığından beri. 9 Nisan’da sahneye çıktı. Cumartesi gecesi canlı kayıttan iki şarkı söylemek – “Bam Bam” ve “Psychofreak”. İkincisi için, o katıldı Söğüt Smithyolda onun düet partneri.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/19/camila-cabello-carpool-karaoke-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir