Bode Miller ve Çocukları Kayak ve Snowboard HOF İndüksiyonuna Katılıyor – Hollywood Life


Bode Miller ve Çocukları Kayak ve Snowboard HOF İndüksiyonuna Katılıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: GPA/Imagespace/Shutterstock

“Dün gece ABD Kayak ve Snowboard Onur Listesi’ne alınmamla ilgili duygularımı ifade etmekte zorlanıyorum. Ama onur ve minnettarlığa geri dönmeye devam ediyorum, ” Bode Miller 25 Mart’ta göreve başlama töreninden önemli noktaları paylaşarak yayınlandı. 45 yaşındaki Bode, Cumartesi günkü etkinlikte konuşmasını yaparken çekilmiş fotoğrafları ve videolarının yanı sıra çocukları – oğulları ile birlikte çekilmiş fotoğraflarını paylaştı. Nate10 ve Nash8 ve onun eşi, Morgan Beck Miller4 yaşındaki çocuklarını kucağına aldığı için Easton. Galerinin son slaytında. Bode altı çocuğuyla bir fotoğrafını paylaştı: Nash, Nate, Easton, 3 yaşındaki ikizler Asher Ve Aşkelve 15 aylık kızı, Scarlett Olivia.

Bode, “sporun en büyük isimlerinden bazıları arasında yer almanın” büyük bir “onur” olduğunu yazdı. Hayatım boyunca örnek aldığım insanlar. Saygı duyduğum bir kuruluş tarafından takdir edilmekten onur duyuyorum. Ama aynı zamanda beni bu noktaya getirmeme yardımcı olan tüm insanlara derinden minnettarım. Ailem, büyükannem, büyükbabam, kardeşlerim ve tabii ki güzel eşim olmadan kariyerim mümkün olmazdı.”

“Ailemin ötesinde, hayallerimi ciddiye alan ve ödüllerden çok önce beni destekleyen, topluluğumdan büyüyen insan ordusuna minnettarım” diye ekledi. “İyi ve kötü anlarımda beni destekleyen koçlara, sponsorlara, takım arkadaşlarına, akıl hocalarına ve arkadaşlara çok minnettarım ve siz olmasaydınız bugün olduğum yerde olmazdım.”

Bode bir oğlu paylaşıyor, samueleski sevgilisiyle, Sarah McKenna. Bir de kızı var, neesyneski ile chanel johnson. 35 yaşındaki Bode ve Morgan, Scarlett Olivia, Asher, Askel, Nash ve Easton’ın gururlu ebeveynleri. Ne yazık ki, 19 aylık kızları Emmy Haziran 2018’de boğulma kazası sonucu vefat etti.

Bode Miller ve Çocukları Kayak ve Snowboard HOF İndüksiyonuna Katılıyor – Hollywood Life
(GPA/Imagespace/Shutterstock)

“Easton’ımız vardı ve Emmy öldüğünde Morgan ona ağır bir şekilde hamileydi. Yani, bilirsiniz, göz ardı edemeyeceğiniz türden ani bir dikkat dağınıklığı yaşadık,” dedi Bode HollywoodLife 2019’da. ” Morgan, Easton’ın hakkını gerçekten vermek istedi ve kendine bakması gerekiyordu, bence bu bir meydan okumaydı çünkü bunun gibi herhangi bir travmatik şey tıpkı – garip bir şok gibi oluyorsunuz. Gerçekten mi. Yemek yemeyi bırakırsınız ve yönetilmesi gerçekten zor olan diğer tüm bu şeyler vardır.

“Nasıl devam edeceğimizi anlamaya çalışıyoruz. Açıkçası zorlayıcıydı, ancak aile birimi açısından bundan daha iyisi olamazdı” diye ekledi. ” Olaylarla daha hızlı başa çıkmaya zorlandığınız ve ilerlemeyi sevdiğiniz için bir bakıma mutlusunuz. Çünkü görüyorum ki, bilirsiniz, aslında bu tür şeyler yaşayan ailelerle her zaman konuşuyoruz ve ilerleyemiyorlar. Bu sadece acımasız.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/27/bode-miller-ski-snowboarding-hall-of-fame-photos-kids-pics/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir