Bobbi Brown Bu Tatil Sezonu İçin Mükemmel Güzellik Ürünlerine Sahip


Bobbi Brown ile röportaj yaptık çünkü seçtiklerini beğeneceğinizi düşünüyoruz. Öne çıkan ürünler Bobbi’nin markası Jones Road Beauty’den. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Hepimiz o parlak, içten aydınlatılmış parıltıyı isteriz, ancak bazen bu zahmetsiz görünüme ulaşmak o kadar kolay değildir. Peki, sen olmadıkça Bobbi kahverengi, E! Holiday Beauty Konuk Editörü. Tabii ki, rutini var. Bir makyaj uzmanı değilseniz ama yine de ışıltınızı devam ettirmek istiyorsanız, bu hedefe ulaşılmasını kolay ve inanılmaz derecede erişilebilir hale getiriyor.

Bobbi’nin markası Jones Yolu sahip olunması gereken pek çok ürünle yıl boyu kullanılabilen bir temel üründür, bu nedenle elbette Bayram. Jones Road, bayram kutlamaları için tam zamanında bazı sınırlı sayıda setler çıkardı. En sevdiğiniz Jones Road ürünlerinin yeni, mevsimlik tonları ve bazı mini versiyonları var. Bunlar, hareket halindeki kişiler için veya bir tatil partisinde bazı rötuşlar için çantanıza atmak için mükemmeldir. Kendinizi şımartın veya hediye verme havasındaysanız, bunlar hayatınızdaki güzellik tutkunları için mükemmel hediyeler.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1355719/e!'s-guest-beauty-editor-bobbi-brown-has-the-perfect-products-for-travel-this-holiday-season?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir