Bob The Drag Queen’in Gurur Şarkıları Seçtikleri Black Queer Deneyimini Gösteriyor – Hollywood Life


Bob The Drag Queen'in Gurur Şarkıları Seçtikleri Black Queer Deneyimini Gösteriyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Jacob Ritts

Bu Onur Ayı! Haziran boyunca, HollywoodYaşam çalışıyor gururun sesiLGBTQ+ topluluğu üyelerinin Pride 2022 çalma listenizde olması gereken şarkıları seçtiği bir aylık bir özellik. Diziyi başlatan bir podcast yayıncısı, stand-up komedyeni, müzik süperstarı, Siyah Bir Bayan Eskiz Gösterisive 8. sezonun galibi RuPaul’un Drag Yarışı, Bob The Drag Queen.

Bob aynı zamanda yıldızlardan biridir. BuradaydıBob’u gören Emmy adayı (ve iki kez GLAAD Medya Ödülü sahibi) HBO gerçeklik programı, Şangela, ve Eureka O’Hara Amerika Birleşik Devletleri’ndeki küçük kasabaları ziyaret ederek sakinlerle drag şovları yapın. Bob ile görüşmesi sırasında HollywoodYaşam, 2. Sezonun ikinci bölümünde çırağı ortaya çıktı. “James,” dedi Bob. “Evet, James’i gerçekten çok seviyorum. James gerçekten çok havalı. Adı, Atlantis’in Kaptan James’iydi. Ve onu Bon Jovi ile tanıştırabildim. Çok gençti. 21 yaşında. Yani Bon Jovi hakkında fazla bir şey bilmiyordu. Böylece onu bazı klasiklerle tanıştırabildim.”

Bob The Drag Queen'in Gurur Şarkıları Seçtikleri Black Queer Deneyimini Gösteriyor – Hollywood Life
(Jacob Ritts)

Benzer şekilde, Bob birkaç klasiği paylaştı: HollywoodYaşam Devam eden The Sound Of Pride çalma listemiz için. Yeni EP çıkana kadar bizi oyalamak için listeye Bob’un “Önce Çanta”sını da ekledik.

Shea Diamond, “Ben O’yum”

Bob The Drag Queen: “Shea Diamond’ın “I Am Her” şarkısını gerçekten çok seviyorum. Bu benim en sevdiğim şarkılardan sadece biri. Siyah queer deneyimiyle, özellikle siyah trans deneyimiyle ve siyah topluluk ya da queer topluluğu olsun, kendi topluluğunuz içinde ötekileştirilmenin nasıl hissettirdiğiyle ilgili dikkate değer bir deneyim olduğunu düşünüyorum.”

RuPaul, “Tam İstedikleri Şey”

Bob The Drag Queen: Ben de seviyorum-ben canlı RuPaul’un müziği için, bu yüzden “Just What They Want” şarkısını listeye koyardım. Ve yakında çıkacak olan EP’mden bir şarkımı da listeye koyardım.

HollywoodLife: Yaklaşan bu EP hakkında neler paylaşabilirsiniz?

Şey, henüz parçaları ya da herhangi bir şeyi yayınlamadım, ama bu konuda çok heyecanlıyım. Zaten iki müzik videosu çektim. Üzerinde belki üç ila beş şarkı olacak. Bu yüzden çok heyecanlıyım.

“Önce Çanta”yı düşürdüğünüzde bu, çoğu kişinin beklediğinden daha zor geçti. Zekanızı, lirizminizi ve şovda hepimizin aşık olduğu gerçek yeteneğinizi gösterdi. Yaklaşan bu EP ile farklı müzik türlerini denediniz mi?

Ev hanımı müziğini gerçekten çok seviyorum ve rap yapmayı da seviyorum. Yani sissy rap müziği gerçekten benim markam. Gerçekten dinlemeyi en sevdiğim müzik türüdür. Bu yüzden sadece sevdiğim şeye bağlı kaldım. Dinlemek isteyeceğim müzikler yarattım. Gerçi gerçekten geniş bir paletim var.

Bununla ilgili yapılacak pis bir şaka var.

Ve belki albüm kapağında da yaparım. Kim bilir?

Bu şarkılardan herhangi birini 12 Haziran’daki Vegas gösterinizde seslendirecek misiniz?

Hayır, Vegas tamamen stand-up komedisi olacak. Hepsi stand-up komedisi, tatlım! Beni çok heyecanlandıran stand-up komedisi dünyasında zorlu bir yolda ilerliyoruz. Stand-up benim ilk aşkım. Aslında tüm drag kariyerime böyle başladım. Bu yüzden her zaman bunu sıkı bir şekilde yapmaya meyilli hissedeceğim. [The Vegas show] ayrıca sadece benim bilmediğimi bilmeyen birçok insana göstermek için ben bir stand-up [comedian]. Yani bu benim için bunu göstermek ve büyütmek için gerçekten heyecan verici bir fırsat.

İnsanların sizi otomatik olarak bir komedi gücü olarak tanımaması şok edici.

Mizah kişiliğimin büyük bir parçası. İnsanlar benim komik olduğumu anlıyorlar ama gerçek bir stand-up komedyeni olduğumu bilmiyorlar. Birçoğu, “Oh, vay. Gerçekten stand-up yaptığınızı bilmiyordum.” Ben de “Evet kızım. Tabii ki.”

Bob The Drag Queen'in Gurur Şarkıları Seçtikleri Black Queer Deneyimini Gösteriyor – Hollywood Life
jacob ritts
Bob The Drag Queen'in Gurur Şarkıları Seçtikleri Black Queer Deneyimini Gösteriyor – Hollywood Life
jacob ritts

Kalabalıklar muhtemelen bir drag şovu ile bir stand-up şovu arasında biraz farklıdır?

İyi evet. Stand-up yapıyor olsam da ya da dudak senkronizasyonlu bir drag şovu yapıyor olsam da kendimden zevk alıyorum. Kalabalık, dudak senkronizasyonlu bir drag şovunda daha kısık, orası kesin. Seni temin ederim. Kalabalık dudak senkronizasyonlu bir drag şovunda çılgına döndü. Ancak doğru komedyen ve doğru duruş verildiğinde, kahkaha ve neşe ve ayrıca queer komedi şovları, düz komedi şovlarından çok daha iyidir.

Başrolünün queer olduğu veya tüm kadronun queer olduğu bir komedi şovuna gittiyseniz, bu çok farklı bir deneyim.

Haziran için başka ne ayarladın??

Oh, yani çekiyorum Buradaydı. Aslında, çok zaman alan üçüncü sezonumuzu çekmenin ortasındayız. Her bölüm çok dikkatli bir değerlendirme ve zaman alıyor ve gerçekten titiz bir gösteri. Ama ben LA’de başrolü paylaştığım Eureka O’Hara ile LA Pride’a ev sahipliği yapacağım. Buradaydı. Ve tabii ki, çok heyecanlı olduğum Vegas şovum var. Ve bence bu gerçekten Gururum için. Buradayız, Vegas ve LA.

2022’den sonra başka bir şey olacak mı?

Ayrıca beni ve Monét X Change’i yakalayabilirsiniz – en iyi arkadaşım ve baş düşmanım Monét X Change ilk büyük ABD turumuz için tura çıkacak.

Bu harika. The Sound Of Pride’a katkınız için teşekkür ederiz..

Memnuniyetle. Bunu yapacağım için heyecanlıyım. Herkesin Shea Diamond’a bir göz atmasını tavsiye ederim. O inanılmaz bir yetenek. Ayrıca herkese şunu söylemek istiyorum, lütfen 9 Haziran’da çekinmeyin, lütfen göz atın Dikkat çekmek Netflix’te. Tüm zamanların en büyük queer komedi şovu, bir şovda kelimenin tam anlamıyla her zamankinden daha fazla queer komedyen var. Ve onu sergileyecek kadar şanslıydım.

Son bir soru: Thorgy Thor boylarına göre gerçekten hafif mi, yoksa gizliden gizliye güçlü müsünüz?

Çok güçlüyüm. sana yalan söylemeyeceğim. Ben çok güçlü bir kadınım.

O videoda Thorgy’yi epeyce taşıdın.

Sanırım bu sadece bağlılığımı ve gülmek için ne kadar ileri gideceğimi gösteriyor.

—-

Kardeş Rekabeti Canlı

Biletler şurada mevcuttur: www.BobandMonet.com. Bilet fiyatları 35 – 100 $, yükseltme paketleri 125 – 150 $ arasında değişiyor.

9/14 St. Louis, MO Yarışması
9/16 Nashville, TN Maraton Müzik İşleri
9/17 Columbus, OH Güney Tiyatrosu
9/19 Milwaukee, WI Pabst Tiyatrosu
22 Eylül Boston, MA Wilbur
24 Eylül New York, NY Belediye Binası
9/25 Philadelphia, PA Franklin Müzik Salonu
26 Eylül Washington, DC Lincoln Tiyatrosu
9/28 Richmond, VA Ulusal
9/29 Raleigh, Kuzey Carolina Carolina Tiyatrosu
9/30 Charleston, SC Charleston Müzik Salonu
10/2 Orlando, FL The Plaza Live Orlando
10/3 Atlanta, GA Center Sahne Tiyatrosu
10/6 Houston, TX Cullen Gösteri Salonu
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/01/bob-the-drag-queen-pride-songs-interview/

Yorum yapın

SMM Panel