Bob Sgaet, 2022 Anısına Olan Oscar Ödülleri’nde Snubbed – Hollywood Life


Oscar’ın Anılarında bölümü, Betty White ve Sidney Poitier gibi birçok geç aktörü onurlandırdı, ancak ‘Full House’ oyuncusu Bob’un küçümsenmesiyle hayranlar pek memnun olmadı.

Her yıl Oscar, geçtiğimiz yıl kaybettiğimiz film endüstrisinin büyüklerini onurlandırıyor. 27 Mart’taki 94. Yıllık Akademi Ödülleri’nde, geç yıldızlar gibi betty beyaz, Sidney Poitier, William Hurt, Michael K. Williamsve Jean-Marc Vallee normalden çok daha neşeli bir ‘In Memoriam’ bölümünde kutlandı. Ancak önemli anda kayda değer bir yıldız eksikti: Bob Saget.

Danny Tanner rolüyle tanınan Bob, Dolu ev ve devamı Fuller Evi, In Memoriam’da tamamen eksikti. İkonik aktör/komedyen, beyin kanamasına neden olan bir kafa travması geçirdikten sonra 9 Ocak’ta 65 yaşında öldü. Hayranlar anlaşılır bir şekilde Bob’un Oscar’da adının geçmemesine üzüldüler ve şikayetlerini Akademi ile Twitter’da yayınladılar.

Bir hayran, “Aslında Bob Saget’i In Memoriam’ın dışında bırakmak Oscar’ların en çirkin kısmıydı” tweetlendi. Bu göz önüne alındığında çok şey söylüyor Will Smith şaplak Chris Kaya törende. Başka bir izleyici yazdı, “Dürüst olacağım: Oscar’ların neden TV reytinglerine hitap etmek için bu kadar çok çalıştığını anlamıyorum, ancak ajanları/yöneticileri dahil ederken Bob Saget gibi ünlü ölümlerini hariç tutuyorum. Fark etmezler demeyin! Bu, Akademi’nin ortalama izleyicileri izleme arzusuna ters düşüyor gibi görünüyor.”

Komedyen Norm Macdonald ‘In Memoriam’ bölümünde de benzer şekilde küçümsendi. Bir Twitter kullanıcısı Norm’un 1998 filminde nasıl rol aldığını anlattı Kirli işBob’un yönettiği “Norm Macdonald ve Bob Saget, Oscar’ın ölüm montajında ​​değildi. Belki de öncelikle ‘film insanları’ olarak bilinmedikleri içindir. Ya da belki de buna rağmen, tüm zamanların en iyi filmi Dirty Work’ü (1998) yaptıkları ve Hollywood’un bunun için onları asla affetmediği içindir” dedi. dedim.

Bob’un kariyeri çoğunlukla TV ve komediydi. Bununla birlikte, yıllar boyunca bazı filmlerde çok kısa rollerde göründü. Kirli iş Bob’un ilk uzun metrajlı filmiydi. 2018 kara komedisinde rol aldı, yönetti ve yapımcılığını üstlendi. Bünyamin. Bob’un son film görünümü yaklaşan komedi filmi olacak Daniel’i öldürmek. Projenin çekimlerini ölümünden dokuz ay önce tamamladı.

Bob beklenmedik bir şekilde öldükten sonra, muhtemelen bir düşüşün neden olduğu kazara kafa travmasından öldüğü ortaya çıktı. Trajik haberleri duyduktan sonra A listesindeki aktörlerden pek çok kişi ve onun birçok üyesi akın etti. Dolu ev dahil olmak üzere cenazesine katıldı John Stamos, Dave Coulier, Lori Loughlin, Candace Cameron Bureve Mary-Kate ve Ashley Olsen.

Bob Saget
Bob Saget (Fotoğraf: Richard Shotwell/Invision/AP/Shutterstock)

Son yıllarda, Akademi Ödülü izleyicileri, özellikle geçen yılki törende, In Memoriam bölümlerinin aceleye getirildiğinden şikayet ettiler. Hatta 2020’de o kadar çok kişi şikayet etti ki Akademi şikayetlere yanıt veren bir açıklama yaptı. Örgüt tarafından elde edilen bir açıklamada, “Akademi, sevdiklerini ve endüstri meslektaşlarını Oscars In Memoriam segmentine dahil etmek için yüzlerce talep alıyor” dedi. Son tarih. “Her şubeyi temsil eden bir yönetim kurulu, listeyi inceler ve sınırlı mevcut süreye göre yayın için seçimler yapar. Tüm başvurular Oscar.com’a dahil edildi ve yıl boyunca sitede kalacak.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/03/28/bob-saget-snubbed-oscars-in-memoriam-2022-snubs/

Yorum yapın