Bob Saget’in Los Angeles Evi 7,7 Milyon Dolara Satılıyor: İçeri Girin


Bob Saget‘ın ailesi uzun zamandır yaşadığı eve veda ediyor.

Merhum komedyenin Los Angeles’ın Brentwood semtinde bulunan altı yatak odalı, altı buçuk banyolu ev listelendi 7,7 milyon dolara – yeğeniyle birlikte, Adam Saget Compass, satışla ilgileniyor. Adam E’ye söylüyor! Amcasının “teknolojiye çok düşkün” olduğu ve ilk olarak 1964 yılında inşa edilen araziyi Elan’ın “evdeki akıllı ev kontrolleri ve otomasyonu” ile donattığı haberi.

Modern mülkte son teknoloji olanaklara ek olarak, sıcak ve davetkar bir fuaye, iki katlı oturma odası, içinde yemek yiyebileceğiniz bir mutfak ve taş şömineli geniş bir yemek alanı bulunmaktadır. Üst katta bir birincil süit, üç misafir odası ve geniş bir teras bulunurken, ana evin dışında bir havuz, spa ve barbekü alanı bulunur.

Mülk arazisi ayrıca büyük bir motor kortu, üç arabalık garaj ve eksiksiz bir banyoya sahip ayrı bir misafirhaneye sahiptir.

Evin ilanıyla ilgili haberler, filmin galasından birkaç gün önce geliyor. Bob Saget’e Övgübir Netflix özel kutlaması Dolu ev aktörün komedideki hayatı. Bob, bir gün önce Ponte Vedra Beach, Fla.’da bir stand-up komedi setini sergiledikten sonra 9 Ocak’ta 65 yaşında öldü.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333954/bob-saget-s-los-angeles-home-selling-for-7-7-million-step-inside?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel