Bob Saget’in Kızı, Ölümünden Bu yana İlk Babalar Günü’nde Babasını Onurlandırdı


Tam bir kalp.

Lara Saget Rahmetli babasını anmak için sosyal medyaya girdi Bob Saget beri ilk Babalar Günü’nde Dolu ev şap bu yılın başlarında geçiyor.

“Babam sadece babam değildi, o benim en iyi arkadaşımdı,” diye başladı ona 19 Haziran’da Instagram haraç, baba-kız ikilisinin geri çekilmiş bir fotoğrafıyla birlikte. “Kalbini taktı. Saklamadı, aşktan korkmadı. Babam sadece bu dünyayla kahkahaları ve sevgiyi paylaşmak istedi.

Lara, “bu kadar büyük sevmenin” ve “bu kadar açık olmanın” ne kadar korkutucu olabileceğini kabul ettiğini, ancak genellikle “kızgın, korkulu ve olumsuz olmanın daha kolay olduğunu” kabul ettiğini söyledi.

“Belki de aşkın sonsuz bir niteliği olduğu için sınırsızdır, diye devam etti. “Babam bana hayatın ne getirdiğinin, ne kadar zor, ne kadar acı verici, ne kadar imkansız göründüğünün önemli olmadığını öğretti” diye devam etti. “Öyle değil. bu aşkı durdur. O her zaman aşkı seçti.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335083/bob-saget-s-daughter-lara-honors-dad-on-first-father-s-day-since-his-death?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel