Bob Saget’in Kızı Aubrey, Meksika Düğününde Andy Kabel ile Evlendi


Bob Saget‘ nin ailesinin bu hafta sonu gülümsemek için büyük bir nedeni vardı.

bu Fuller Evi yıldızın en büyük kızı Aubrey Saget35, evli Andy Kabel Bob’un eşinin sosyal medya paylaşımlarına göre, Meksika’nın Tulum kentinde, Kelly Rizzo.

Kelly, 14 Kasım’da Instagram Stories’de “Gelmiş geçmiş en iyi düğün böyle başladı” diye yazdı. “@AndyKabel @AubreySaget.”

Yeni evliler, düğün kutlamalarını şimdilik sosyal medyadan uzak tutarken, konuklar hindistancevizi içecekleri ve muhteşem okyanus manzarasının da dahil olduğu şenliklere bir ön izleme sunabildiler.

Aubrey’nin küçük kız kardeşi Lara Sadık, 33, Instagram Stories’de, okyanus mavisi sudan sadece birkaç adım ötede, kumda yemin eden çiftin bir fotoğrafını paylaştı. Resepsiyon yüksek vitese geçmeden önce “Seni çok seviyorum” diye yazdı.

Aralık 2020’de Andy, Instagram’da kendisinin ve Aubrey’nin bir fotoğrafını paylaştığında dizinin üstüne çöktüğünü doğruladı. okuman, “Evet dedim.” Bob daha sonra gönderiye “Nimetlerimle !!!”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1354524/bob-saget-s-daughter-aubrey-saget-marries-andy-kabel-in-wedding-ceremony-attended-by-kelly-rizzo?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir