Bob Saget’in 3 Kızı Arkadaşı Gilbert Gottfried’in Cenazesine Katıldı


Babalarıyla vedalaştıktan sadece üç ay sonra, Bob Saget‘ın kızları rahmetli arkadaşına son saygılarını sunmaya geldiler. Gilbert Gottfried.

bu Dolu ev oyuncunun çocukları Aubrey, Jennifer ve lara komedyenin 14 Nisan’da Westchester, New York’ta düzenlenen cenaze törenine katıldı. Jeff Ross söylenmiş İnsanlar. Bir övgüde bulunan Ross, Saget’in kızlarını hizmette görmenin “çok iç açıcı” olduğunu söyledi.

Gottfried gibi filmlerle tanınan Alaaddin ve Problemli çocuktemsilcisine göre, miyotonik distrofi tip II nedeniyle tekrarlayan ventriküler taşikardi ile mücadele ettikten sonra 12 Nisan’da 67 yaşında vefat etti.

Saget, 65 yaşında yanlışlıkla kafasını vurduktan sonra öldü. Florida’da bir otel odasında öldü.

Ross, her iki arkadaşının cenazesine katıldı ve ölümlerinin ardından Instagram’da her ikisine de haraç ödedi.

Komedyen, “Dün gece Gil’e veda etmeliyim” yazdı 12 Nisan’da yanında Gottfried ile bir fotoğrafının yanında. “Bir süredir canını sıkan nadir bir kas hastalığından uykusunda sessizce (biliyorum) gitti. Her şeyi bir şampiyon gibi ele aldı – sonuna kadar performans gösterdi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327472/bob-saget-s-3-daughters-attend-his-friend-gilbert-gottfried-s-funeral?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın