Blue Ivy Beyonce ile Dubai’de Şarkı Söylerken: Video – Hollywood Life


Blue Ivy Beyonce ile Dubai'de Şarkı Söylerken: Video – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Chris Pizzello/Invision/AP/Shutterstock

Dört yıl aradan sonra ilk konserinde, Beyonce sevimli kızıyla aynı sahneyi paylaştı Mavi sarmaşık arabası! Pop süperstarı, paylaştığı 11 yaşındaki kızını davet etti. Jay z21 Ocak Cumartesi günü Dubai’deki lüks otel Atlantis The Royal’in açılışı için özel bir performansta “Brown Skin Girl” şarkısını söylerken ona katılmak için internete sızan hayran görüntülerine göre, mekanın cep telefonu dahil kayıt cihazlarını yasakladığı bildiriliyor. telefonlar.

Beyonce, sahnenin ortasında yedek şarkıcılarla çevrili dururken Blue Ivy’nin elini tuttu. “Ring The Alarm” hit yapımcısı zarif bir altın elbiseyi salladı, fashionista tween ise ışıltılı saçaklarla dolu muhteşem bir kırmızı elbise giydi. İkonik annesinin mini-me’si gibi görünen Blue Ivy, bazı dans hareketlerini de gösterirken, Beyonce yüksek notalara çıktı.

Etkinlikte gizlice çekilen diğer kliplerde Beyonce’nin 2003’teki ilk solo albümünden “Crazy In Love” ve “Naughty Girl” şarkılarını seslendirdiği görülüyor. Fena halde aşıkikonik baladı “Halo” ve 2013 tarihli kendi adını taşıyan albümünden pürüzsüz “Drunk In Love” ve çığır açan görsel albümünden daha yeni marşı “Freedom” Limonata. Şarkıcıya, en son 2018’de Coachella’da kalabalığı büyülediğinden beri sahneye muzaffer dönüşünü kutlamak için 24 milyon dolar ödendi. TMZ.

Tabii ki konser, ilk olarak albümünün büyük ölçüde başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinden sonra yayılmaya başlayan bir dünya turu söylentilerine eklendi. Rönesans. Altıncı Sayfa Aralık ayında, “önümüzdeki haftalarda resmi bir açıklamanın beklendiğini” bildirdi. Rönesans turnesi 2023’ün başlarında olacak. Bu onun ilk solo turnesi olacak. oluşum albümünü desteklemek için turneye çıktı, Limonata, 2016 yılında

Dubai konseri, Beyonce’nin iş birliği yaptığı haberini de takip ediyor. Britney Spears düştü. Britney’e yakın bir kaynak söyledi HollywoodYaşamı anlaşmanın “bir program çakışması nedeniyle” mümkün olmayacağı. Pop prenseslerinin Stan’leri, hayallerindeki düetin yine de gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini beklemek ve görmek zorunda kalacaklar!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/22/blue-ivy-singing-beyonce-dubai-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir