Blink-182 Turundan Önce Kourtney Kardashian’ın “Rockstar” Karısı Tarzına Bakın


Rock şovunun en iyi kızı olmaya hazır.

Sonrasında göz kırpma-182 dünya turu için tekrar bir araya geldiklerini duyurdular, Kourtney Kardashian kocasıyla yola çıkmak için istekli olduğunu kanıtladı Travis Barker ve grup arkadaşları.

Bir dizi Instagram fotoğrafında, kardashianlar 43 yaşındaki star, goth-glam ruhuna girdi, siyah bir göz kırpma-182 kapüşonlu giydi, altında tanga ve kalın, pabuç tabanlı, diz boyu çizmeler olan seksi siyah fileli bir etekle kombinlendi. Havayı tamamlayan Kourtney’nin koyu renk saçları şık bir bob şeklindeydi ve çok az makyaj yapıyordu.

“Rockstar dünya turu eşi” yazdı 14 Ekim gönderisi. “Size yakın bir şehirde mosh yapmaya hazırlanıyor.”

Kourtney’in sinirli stili, kara kedi ve kara kalp emojileriyle birlikte “Tur hayatı sana çok yakışıyor” yorumunu bırakan 46 yaşındaki Travis’in dikkatini çekti. avril lavigne ayrıca Kourtney’nin havalı görünümüne ağırlık vererek birkaç alev emojisi ve “sıcak” yorumunu bıraktı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350683/kourtney-kardashian-shows-off-her-rockstar-wife-style-ahead-of-travis-barker-s-tour-with-blink-182?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir