Bling Empire’dan Leah Qin, Cherie ve Jessey’in Neden Ayrıldığına Dair – Hollywood Life


Leah Qin


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Chelsea Lauren / Shutterstock

tatlı Chan ve Jessey Lee Netflix’i şaşırttı Bling İmparatorluğu Hayranlar, gizlice evlendikten sonra ailelerine odaklanmak için diziyi aniden bıraktıklarında. Şimdi, yeni oyuncu kadrosu Leah Qinanlatır HollywoodYaşam SADECE “Cherie ve Jesse’nin diziden ayrılmalarının arkasında bilmediğimiz bazı nedenler var” gibi hissettiğini söylüyor. Lüks emlak geliştiricisi, Jessey’in Cherie ile ilk tanıştığında zaten bir karısı ve iki kızı olduğunu ağzından kaçırdığında dizinin ikinci sezon galasında büyük bir bomba attı. Haber, çifte en yakın olanlar da dahil olmak üzere oyuncu kadrosundaki herkesi hayrete düşürdü.

Ne yazık ki Leah, Cherie ve Jessey ile drama hakkında hiçbir zaman konuşamadı, çünkü onlar çekilmeye karar verdiler. Bling İmparatorluğu, ailelerine ve işlerine odaklanmak istediklerini söyledi. Hareket, Leah dahil herkesi şaşırttı. “Bir realite şovunda olmak benim için çok yeni,” diye açıkladı, “Yapımcılarla konuştuğumda onlara sordum, patlayacak bir dizi var mı, sonra ne olacak? Aynen öyle dediler kim [Lee] ve Anna [Shay]başlangıçta kavga ettiler [of season one] ve daha sonra, son bölümde bunu konuştular ve her şey yolunda, bu bir realite şovu. Ben de düşündüm, tamam güzel. Ama sonra işler değişti.”

Leah Qin
Fotoğraf kredisi: Chelsea Lauren/Shutterstock

Tabii ki, izleyicilerin ilgisini çeken şey dramadır, bu yüzden 2. sezonda daha birçok ilginç hikaye var. Bling İmparatorluğuarasında skandal bir düşüş de dahil olmak üzere Kane Lim ve Kevin Kreider. Bir zamanlar ayrılmaz olan arkadaşlar, Kane, Kevin’in Kim’le tomurcuklanan ilişkisinin ortasına gelip kardeş kodunu kırdıktan sonra büyük bir kavgaya tutuştular. eski arkadaşlar hâlâ ilişkilerini düzeltmedi ama Leah, düşmanlıklarını bitirmek için “hasar kontrolü” yaptığını açıkladı.

“Kane ile her zaman yakın oldum ve son zamanlarda Kevin’e yakınlaşmaya başladım çünkü Kane her zaman seyahat ediyor” dedi. “Ve biliyorsun, aralarında büyük bir düşüş oldu, ben de aralarında hasar kontrolü yapıyorum. Kane’e dedim ki Kevin seni hala seviyor ama siz sadece sakinleşmeniz gerekiyor, arkadaşlık böyle bir şey. Ama çok konuşursam taraf tuttuğumu düşünecekler, bu yüzden dikkatli olmalıyım.”

Leah, ikili arasında arabulucu rolü oynama konusunda pek şanslı değil, en azından henüz. Gösteri nedeniyle belirli etkinlikler için bir araya gelmeleri gerekiyor ama aralarında bir duvar var” dedi. o ekledi. “Az önce Kane’i gördüm ve Kevin’in senin hakkında gerçekten kötü konuşmadığını biliyorsun artık bunu aşmanın zamanı geldi dedim. Ama dün Kevin ile bir podcast yaptım ve 30 dakika boyunca Kane’den şikayet etti. Şimdi tekrar hasar kontrolü yapmam gerekecek.”

Uzaylı İmparatorluğu'nun Oyuncuları
Fotoğraf kredisi: Chelsea Lauren/Shutterstock

Leah meşgul olmadığında Bling İmparatorluğu ve yardımcı yıldızlarının draması, bu yaz sonunda kendi likör markasını başlatmayı da içeren imparatorluğunu inşa etmekle ilgili. “SoJu, Kore’de çok popüler olan bir ruh türüdür ve bunu Amerika’da birinci sınıf bir marka olarak tanıtmak istiyorum. Tekila’nın bu kadar popüler hale gelmesi ve insanların kaliteli yemeklerle ve üst düzey kulüplerde ve otellerde içmeye başlaması gibi, bu tür alkolün tadını çıkarmanın bir prestij olduğunu düşünüyorlar, ben de aynı şeyi SoJu ile yapacağım. Ağustos ayında lansman yapacağız ve çok güçlü bir ekibim var, birlikte çalıştılar. elon muskile birlikte Hafta sonubu yüzden gerçekten heyecanlıyım.”

Leah lüks bir hayat yaşıyor ama HollywoodYaşam ki bu böyle değildi. “Benim için genel olarak en dipteydim ve zenginliğin zirvesini de anlıyorum. Hayatımda çok şey yaşadım çünkü bu hayat için çabalamam gereken bir şekilde büyüdüm. Bir Amerikan rüyası gördüm, aileme bakmak istiyorum, şimdi bile hala Çin’deki aileme aylık harcamalarını desteklemek için para gönderiyorum, bu şekilde çok gelenekselim.

“Gerçek zenginliği görme konusunda farklı bir bakış açım var” diye ekledi. “Bence gerçek zenginliğin anlamı mutluluk, sağlık ve ayrıca sevdiğiniz insanlar, sizi nasıl sevdikleri ve onlarla olan ilişkilerinizin bir birleşimidir. Ve elbette, bankada çok para ve çok mülk yardımcı olur, ancak eğer biri buna sahipse, ancak sağlığına sahip değilse, her şey anlamını yitirir. Arkadaş çevremiz zaten bu kategoride, bu yüzden zenginliğin nasıl olması gerektiğine dair kendi anlayışım var. Kane’i veriyorum ve Christine [Chiu] Her ikisi de iyi bir aileden geldikleri için çok fazla itibar kazandılar ama aynı zamanda çok, çok sıkı çalıştılar.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/07/bling-empire-leah-qin-why-cherie-chan-jessey-lee-quit-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir