Bling Empire 3. Sezon Resmi Olarak Prömiyer Tarihine Sahiptir


Bling İmparatorluğu geri döndü ve imparatorluk genişliyor.

Netflix, en zengin gerçeklik dizisi için 7 Eylül’de bir çıkış tarihi verdi. Peki hayranlar ne zaman daha fazla drama bekleyebilir? Eh, dizinin üçüncü sezonu 5 Ekim’de başlayacak.

Şov, ikinci sezonun sonunda kaldığımız yerden devam edecek, flama, yerleşik anne ile dalga geçiyor Anna Shay “geçmişten birinden şok edici bir ziyaret” almak. Kartal gözlü izleyiciler, gizemli figürün aslında Andrew Grieski erkek arkadaşı Kelly Mi Li, ilk sezonda tanıştığımız kişi. Beş yıldan fazla bir süre tekrar tekrar açıldıktan sonra, çift Mart 2021’de ayrıldı.

Üçüncü sezon ayrıca, aşağıdakiler de dahil olmak üzere diğer favori Blinger’larımızın çoğuna odaklanacak: Kane Limflama göre, “büyük bir moda kampanyası rezervasyonu yapan ve şaşırtıcı bir şekilde yepyeni bir kariyere başlayan”. Öte yandan Netflix, kan davası içindeki en iyi arkadaşının, Kevin Kreider, “eski bir romantizmi” yeniden alevlendiriyor. O taşınmış gibi görünüyor Kim Lee.

Ve elbette, Anna ve Anna arasındaki daimi vekalet savaşı Christine chiu öfkeleniyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345170/bling-empire-season-3-officially-has-a-premiere-date?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir